Fry

Angličtina na skype zdarma

Zdravím,

napadlo mě, že by nebylo špatný s někým pravidelně debatovat na skype v angličtině. S někým na podobné úrovni o běžných věcech. Prostě mluvit, což nás ve škole téměř nenechají.

Určitě nejsem první, koho to napadlo, tak má otázka zní, zda víte o nějaké stránce, kde se dá na této konverzaci domluvit?? díky

Odpovědi
Jose1f

Ahoj Fry, řešil jsem podobný problém, když jsem se učil řecky. Myslím, že nejdříve je nutné najít člověka, který by měl zájem s tebou diskutovat anglicky. Jakmile se domluvíte, nebude problém, abyste spolu začali konverzovat na SKYPE. Podívej se na forum na odkazu níže. Hodně štěstí!

Zdroj: http://forum.li­de.cz/forum.fcgi?ak­ce=forum_data&fo­rum_ID=2499&au­th=