GabuleF

Dáte mi doporučení na dobrou anglicko-českou školku v Praze?

Dobrý den, dáte mi doporučení na dobrou anglicko-českou školku? Bydlíme v Praze a uvažujeme o školce, kde se učí angličtina.

Odpovědi
VaclavZeman

Bohuzel moc neznam. Pouze jednu zdejsi ze severu Prahy z okoli meho bydliste. Ale jestli je kvalitni, to nepovim. Ale mohu doporucit anglicko-ceske gymnazium Amazon. Pusobi tam par ucitelu, ktere osobne znam. A ackoliv plati u nas, narozdil od americkych a anglosaskych zemi, ze verejne skoly jsou x-krat lepsi nez privatni, tak toto privatni gymnazium je spicka v Praze, ne-li v cele Republice. Dekuju.

Hasankova

Určitě mrkněte na tuto soukromou školku https://www.troj­skalabut.cz/ Dvě mé kamarádky tam mají děti v čistě anglické školce a jsou moc spokojené jak ony, tak i děti. Já tam chci dcerku zapsat od září, podle mě je jazyk v dnešní době hodně důležitý a proč s ním nezačít už ve školce.

Milunak

Holky, školka Trojská labuť se mi taky líbí :) Napíšete – není moc drahá?

Hasankova

Mrkněte na jejich stránky trojskalabut.cz, najdete tam ceník. Ceny se odvíjí podle toho, jestli dítko chodí na dopoledne nebo například na pár dní, ale když jsem si soukromé školky a jejich ceny procházela, ceny mají v pohodě. Zvlášť, když se tam učí angličtina.