Anální styk po porodu

Menší dotaz.Přítelkyně má týden po porodu a má čím dál větší chuť na sex.Chtěli by jsme se tedy zeptat,zdali by byl možný anální styk.Žádné bolesti nemá.Díky moc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ať si to vaše přítelkyně velmi dobře rozmyslí, já bych určitě počkala, ono to šestinedělí by se mělo dodržovat, neříká se to jen tak ze srandy, že se má žena opatrovat a se sexem vyčkat. Hrozí velké nebezpečí infekce, ale samozdřejmě je to její věc.

Zdroj: http://www.emimino.cz/encyklop edie/sestinedeli-po-porodu/

Další odpovědi:

Pokročilý

po porodu a ještě do zadečku? to jste se snad pomynul.to jste takovej sobec?chcete přeci aby manželka a dítě byli v pohodě. radši ji v tom šestinedělí pomožte s jinýma vécma a taky existuje orální sex,nebo to nestačí?BIGFOOT
MIROSLAVSTE,MYSLÍM ŽE TO CHCE ON A NA NI SE JEN VYMLOUVÁ.CO BY Z TOHO TA JEHO MĚLA KDYBY JI HO STRKAL NO VÍŠ KAM.

taky se mi moc nechce věřit,že žena která má tak krátce po porodu by měla chut na sex,a ještě takto,ale i kdyby chtěla raději počkejte at pak nelitujete

Zlatý

Taky bych raději chvíli počkal jak říká Beaes. Bigfoote, to chce ona a ne on!
A co když rodila císařem?

Diskuze k otázce

sid

Ahoj, nemyslim si, ze by si pan vymyslel. jsem 8 dni po porodu a silenou chut na sex jsem mela verte nevrte hned druhy den po narozeni malyho. samotnou me to hrozne prekvapilo! dneska jsem to uz nemohla vydrzet, tak sme si aspon doprali ten analni styk a prozivala jsem to hodne silne. vrcholu jsem dosahla hodne brzy a skoro jsem se nemusela ani dotknout.. na tuhle diskuzi jsem narazila kdyz jsem se ted chtela kouknout na mozna rizika. pokud nenajdu nejaky vetsi problem, tak si myslim, ze dnes to zopakujem. vaginalniho sexu se ale bojim uz jen kvuli pravdepodobnemu zavedeni infekce, do toho bych nesla.. mozna je to tim, ze malej mel pri narozeni jen 2800g, krome nastrihu slo vse vyborne a hlavne je to uplne zlaty miminko, opravdu je moc hodny... takze nechapu, proc by si pan mel vymyslet :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.