Alternativní léčba psychických chorob.

Máte někdo zkušenosti s alternativní léčbou psychických nemocí? Znáte nějakého léčitele, který může pomoci. Trpím těžší psychickou nemocí a běžná léčba selhala.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevím, odkud jste, ale osobně mám dobré zkušenosti s přípravky od fy Energy a Diochi. U mě rovněž běžná léčba selhala, i když v jiné oblasti.

Zkuste si projít stránky, snad najdete i seznam středisek v blízkosti bydliště. Nebo napište na uvedený mail a získáte radu, podle níž se zařídíte, případně rozhodnete.

http://www.diochi.cz/…
http://www.energy.sk/…

Další odpovědi:

To tady trpí všichni, taky se asi někam přihlásím :).

Psychické choroby vyžadují zvlášť odbornou péči. Je zde velmi citlivá hranice, kdy lze zdraví pacienta nenávratně poškodit. Proto bych nedoporučovala "laškovat" s léčileti. Svému zdraví se ale snažte napomáhat sám. Zkuste se vyvarovat věcí, které Vám vadí a nedělají Vám dobře, více se zaměřte na pozitivní stránky svého života. Zkuste si všímat, jaké situace Váš stav zhoršují a těm se potom vyhýbejte.
Každopádně ale důvěřejte v tomto případě odborníkům. Pokud selže léčba u jednoho lékaře, najděte si jiného psychiatra. Vlastní zdraví je nejcennější deviza, jakou od života máme.

Zlatý

Léčitelé fungují na „placebo“, ale to u někoho zabere víc, než chemie. Bolest na duši, je mnohdy horší, než ta fyzická. Já mám dobré zkušenosti s jogou. Kamarádka chodila k psychologovi na autosugesci. Tak dlouho ji nutil opakovat, že je jí dobře, až to mu uvěřila. Zhroutila se po rozvodu, chodila k němu asi rok, no a dnes už to bude víc jak 5 let, co je v pořádku. Budete toho muset vyzkoušet víc, než najdete to, co Vám zabere. Tak Vám přeji, ať u vás nějaká alternativa brzo zabere, a ať jste ok.
A dejte si pozor na podvodníky, pokud někdo tvrdí, že jedině on je pro vás ten pravý, tak je to podvodník. Každý solidní léčitel ví, že je třeba skloubit více druhů léčení.

Zlatý

Tak léčitele bych nedoporučoval, podle toho co vidím v TV, tak jsou to jen "chyhtří podnikatelé".

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.