alkohol + tráva

V žádném případě tu však nechci propagovat omamné látky ale máte zkušenosti s mícháním alkoholu a trávou?Chci řict že pijete nějaké to pití a dotoho si zahulíte jsou ty stavy potom asi hodně ,,mocný´´ co?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ne, nemám takové zkušenosti. Za starých dobrých časů, se tráva vcelku běžně vyskytovala mezi lidmi, ale o co se jedná, věděli jen poučení a ne kdejaký dacan. Podle toho také vypadalo "užívání". Nikoho nenapadlo trávu kupovovat nebo prodávat, prostě kdo měl , ten ubalil, kamarádům nabídnul a nechalo se kolovat. Odmítnutí nikoho nediskriminovalo a naopak. Co je ale nejdůležitější??? Hulilo se v soukromí, přistupovalo se k tomu jako k jakési mystické záležitosti a především: uživatelé marihuany se ve smíšené společnosti spolehlivě poznali podle toho, že NIKDY nepili alkohol! Popíjeli čaj, různé džusy a mlsali k tomu nějaké sušenky a byli spokojeni. Ze zásady se nikdy nemíchal chlast s hulením, to dělali jen barbaři. Když dnes jdu po chodníku, přede mnou povykuje banda učnic a za nimi se táhne dým z trávy, tak to by mě chyt "kykyrys" ! Takže když už někdo natolik diletuje, že míchá, tak si to užije !

Další odpovědi:

Pokročilý

Marihuana na alkohol moc nemá vliv, horší je to naopak.

Stříbrný

Já to na sebe prozradím, já si dala svého času kdysi k pár pivům pouho pouhé 3 šluky marihuany, tak zvané Šeherezáda, okamžitě do 10 sekund mi odešly nohy a schopnost myšlení, byla jsem tehdy ráda, že jsem trefila domů, nohy se mi po cestě motaly a rovnou do postele. Od těch do dob jsem poučená a už nikdy.....

Bronzový

No, fakt to není ideální kombinace, ale hodně záleží i co pijete a na "modelu" travky

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.