Avatar uživatele
NemamSlov

Aky je vas zatial najtrapnejsi moment v zivote?

Doplňuji:
no tak aby som nechybal ja ked som bol maly tak ma mama poslala do obchodu normalne som sa obul dal na seba mikinu a isiel von ludia po mne divne pozerali no ja som to nejak ignoroval ked som prisiel do obchodu a cakal vo fronte tak sa ma jedna teta opytala ze kde som nechal nohavice…proste som siel bez nohavic…stava sa :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, Lucijej, briketka10, Reezo před 3981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Když jsem si lehla v noci do cizího stanu a spletla si tehdy mého manžela s cizím manželem, hned mi bylo divný, že je oholený a proč jsme tam tři 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Když jsem si to v 25 létech v noci užíval se svojí ženou v autě na kraji lesa u silnice a přijela nás kontrolovat hlídka VB. Když zaklepala na auto posvítila a zjistila o co jde, řekla „pokračujte“ a odjela.

Ovšem trapnější situaci prožila naše kamarádka na dovolené v kempu ve stanu.
Šla ráno nakoupit snídani a když se vracela spletla si stan a vlezla do cizího . Tam klečel muž, zády k ní a z trenýrek mu koukalo jeho mužství. Ona ho za to chytla a spustila na něj „bubliky, bubliky , přinesla jsem ti rohlíky“ on se otočil a docela byl spokojenej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Braník

Když se mi v noci zdálo,že jsem na rybách a šel jsem se vyčůrat za strom …
no a konec si domyslíš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

Když jsem nachytal tchýni a tchána… Bylo mi tehdy 16.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

možná někdy nestojí to za řeč, ale vložím sem
krásnou odpověď Damiany jistě se pobavíte :))
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-vam-nekdy-bylo-za-nekoho-trapne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nesu si s sebou jakési prokletí, že si vždycky před klukem prdnu první já – to je vždycky nejtrapnější moment…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek