NemamSlov

Aky je vas zatial najtrapnejsi moment v zivote?

Doplňuji:
no tak aby som nechybal ja ked som bol maly tak ma mama poslala do obchodu normalne som sa obul dal na seba mikinu a isiel von ludia po mne divne pozerali no ja som to nejak ignoroval ked som prisiel do obchodu a cakal vo fronte tak sa ma jedna teta opytala ze kde som nechal nohavice…proste som siel bez nohavic…stava sa :D

Nejlepší odpověď
anonym

Když jsem si lehla v noci do cizího stanu a spletla si tehdy mého manžela s cizím manželem, hned mi bylo divný, že je oholený a proč jsme tam tři 😁

Další odpovědi
mosoj

Když jsem si to v 25 létech v noci užíval se svojí ženou v autě na kraji lesa u silnice a přijela nás kontrolovat hlídka VB. Když zaklepala na auto posvítila a zjistila o co jde, řekla „pokračujte“ a odjela.

Ovšem trapnější situaci prožila naše kamarádka na dovolené v kempu ve stanu.
Šla ráno nakoupit snídani a když se vracela spletla si stan a vlezla do cizího . Tam klečel muž, zády k ní a z trenýrek mu koukalo jeho mužství. Ona ho za to chytla a spustila na něj „bubliky, bubliky , přinesla jsem ti rohlíky“ on se otočil a docela byl spokojenej.

Braník

Když se mi v noci zdálo,že jsem na rybách a šel jsem se vyčůrat za strom …
no a konec si domyslíš

Fyzik

Když jsem nachytal tchýni a tchána… Bylo mi tehdy 16.

briketka10

možná někdy nestojí to za řeč, ale vložím sem
krásnou odpověď Damiany jistě se pobavíte :))
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-vam-nekdy-bylo-za-nekoho-trapne

RyuzakiKate

Nesu si s sebou jakési prokletí, že si vždycky před klukem prdnu první já – to je vždycky nejtrapnější moment…