Zlatý

Už vám někdy bylo za někoho trapně?

Sebe nepočítat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano - a komu ne? Je mi trapně za mamánky, kteří ještě ve třiceti vyžírají rodičům lednici; za zlatokopky, které sebou nechají vláčet jako kus hadru, jen proto, aby nemusely nic dělat; za pitomce, kteří se cpou tam, kam nemají a chtějí dirigovat lidi, kterým nesahají ani po kotníky; za všechny hajzly, kteří někoho slabšího ponižují, týrají a trápí; za nenadané dětičky, které hrdě předvádějí jejich rodiče na veřejnosti; za matky malých holek, které oblékají své dcery jako prostitutky a zvrhle tomu říkají Soutěž krásy; stejně tak jako za ženy z Mimibazaru a podobných sdružení zasloužilých matek, které svým "laktačním projevem" a všudypřítomným mateřským plutárálem způsobují, že "normální" chlap si pak musí myslet, že jsou všechny ženské zatracené pipky; za neupravené a ušmudlané ženy; za ženské ztrapňující se řevem při mužském striptýzu; za chlapíky, kteří přijdou na ples jako namyšlení mistři světa a o půlnoci tancují s otevřeným poklopcem; za ženy, které mluví vulgárně a před muži rozebírají i ty nejintimnější problémy; za muže, kterým je jedno, že jsou ve společnosti ženy a "vyluzují" kdejaké zvuky a pachy, nedodržují základní hygienu ani pravidla bontonu; za lidi, kteří neznají antiperspirant a dovedou jít do společnosti v odrbaných džínách a okopaných teniskách; za lékaře, kteří se "našli" v modelu z amerických bijáků, nerozlišují rozdílnou psychiku pacientů a drsně všem, sakumprásk "servírují" nejhrůznější prognózy; za špindíry v některých restauracích, které jsou schopny prodávat zkažené jídlo - stejně tak za "obchodníky" přelepující etikety s prošlým zbožím; za "lidi", kteří hyenisticky dovedou napálit a okrást starého a bezmocného člověka; za šarlatány, kteří s kartami v ruce (nebo s koulí a jinými čarodějnickými proprietami) lžou druhým do očí za peníze; za všechny, kteří něco, co je v popisu jejich práce udělají jen, když za to dostanou něco bokem a nikdy nejsou sami od sebe vstřícní; za ty, kteří stále někoho kopírují a nikdy tak neukážou (ani nepoznají) svou osobnost; za ty, kteří chtějí být za každou cenu in - a také za ty, kteří "předepisují" jiným jak být in (za každou cenu); za ty homosexuály, kteří dávají svou "jinakost" najevo všude a všem jakýmkoli způsobem; za blbečky, kteří šmírují "známější" lidi a jejich fotky posílají do bulváru (nebo za některé ty "známé" lidi, kteří tam své fotky posílají sami); za ty, kteří v bulváru pracují a myslí si, že jsou novináři; za ty, kteří nutí jiné myslet a dělat pouze to, co si myslí oni sami - a jiný názor neuznávají (od fanatických pánbíčkářů až po diktátory); za ty, kteří podvádějí svého partnera(ku), myslí si jak jsou "dobří", smějí se mu (jí) za zády, jsou schopni žít paralelní vztahy a ničit tak životy mnoha jiným; zkrátka za každého, kdo se vytahuje, lže, krade, nic neumí (a poučuje druhé, jak co dělat), buzeruje a nedodržuje své sliby.

Další odpovědi:

Pokročilý

Ano, v období puberty za blízkou osobu, která popisovala mému obvodnímu lékaři, jak probíhá naše ráno.

Stříbrný

Jojo a ne jednou - třeba za jednoho souseda, co shazuje na veřejnosti svoji ženu, nebo za kolegu, co nenašel odvahu říct pravdu, ač vyzván, protože tam byl i jeho nadřízený a bál se asi, že si to u něj rozhází. A tak nechal ve štychu nevinného. Stačilo říct ano - neřekl nic, jen zíral, potil se a rudnul...

Zlatý

To asi zažil každý znás,jednou to bylo tak hustý že vtom momentu bych brala i třetí světovou :)

Stříbrný

mě ano... za Kalouska...

Ne nebylo mi za nikoho trapně a vlastně ani nevím jak taková trapnost vypadá.
Doplňuji:
Nebo jsem možná zažila u někoho situaci, jenž by mohla být snad trapná, ale mně tak nikdy nepřipadala.

Bronzový

Nesčetněkrát... Za teatrálního ex-přítele, kdykoliv mamka telefonuje na ulici a strašně do toho mobilu řve, když mi kamarád usnul v obýváku s hlavou na stole nebo když musíme se školou každý rok navštěvovat taneční akademii, kde hopsaj dětičky v latexu, a ti velcí v podstatě nic nedělaj - hlavně, že je to "profesionálně připravené"...

Zlatý

Bylo- fakt, že jo a víckrát.......

Bronzový

Kdyby jednou a kdyby někdy..

Zlatý

Ano, někdy za Dr.Axla,když ....,ale to už víte.

Pokročilý

Ano.Za syna,za maminku,za manžela.Přesto je mám moc ráda.

Zlatý

Několikrát. To už se tak občas přihodí asi klaždému. Patří to k běžnému životu.

Ano,za bývalou spolužačku ze střední,která byla hrozně ulhaná a já bohužel seděla s ní v lavici.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

hanulka11: tak nedělej zagorku a rozpovídej se :)

jde ochatovací otázku, člověče..

Zlatý

hanulka11

nemusím ho/ji tady jmenovat, že ne .....

Zlatý

bolak

Vepište odpověď...no jména házet nemusíš, ale můžeš napsat proč ti bylo trapně...

A spíš nějakej příběh z reálu by mě zajímal.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.