aká je špecifikácia hmotnosti ultrabooku podľa spoločnosti Intel

Odpovědi
geoorg

" Musí být lehký (do 1,4 kg), tenký (do 20 mm) a na jedno nabití vydržet pracovat nejméně pět hodin. Neměl by obsahovat optickou mechaniku a klasický mechanický pevný disk: ten by měl ustoupit elektronickému SSD uložišti. V obchodě byste za ně neměli nechat o moc víc než 1 000 dolarů, tedy 19 000 Kč. A samozřejmě, základem každého ultrabooku by měl být procesor a čipová sada od Intelu, přesněji CULV procesor a grafický systém HD 3000 z rodiny SandyBridge."

Zdroj: http://notebo­oky.idnes.cz/test-notebooky-jsou-mrtve-nahradi-je-tenke-lehke-a-vykonne-ultrabooky-1e6-/tech-a-trendy-nb.aspx?c=A111206­_180027_tech-a-trendy-nb_nyv