Zlatý

Ahoj, zajímalo by mě, kolik nás je tady přírodních kudrnáčú, s vlnitými vlasy nebo s vlasy rovnými.

Já mám vlasy vlnité :-).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

takova oddychova otazka :) ja mam vlasy rovne, huste a tvrde jako draty. Na jednu stranu mi kazdy rika, jak je to super mit tak huste a tvrde vlasy, ale treba udelat si roztomily drdulek? to fakt nejde! je to jako byste delali drdulek dikobrazovi :)))))

Další odpovědi:

Zlatý

Já měla přírodně rovné vlasy, ale fakt rovné. Žádný vlásek netrčel. Byly hladké, takže ani culík nedržel. Před rokem jsem byla u kadeřnice a ta mi vlasy umysla, natožila na kartáč a takto vyfénovala. Je to přes rok a konečky mám stále trošku zatočené dovnitř. Ne moc, fakt jen trochu. Dřív jsem je měla strašně rovn. V rodině mi říkali, že mám vlasy jako dráty :-D

já mám vlnité a néní to žádná výhra po ránu vypadám jako rozzuřený Frankestein,ale už jsem si zvykla,závidím těm co mají rovné vlásky,žehličku nepoužívám

Bronzový

Já jsem kudrnáč ;-))

Pokročilý

já mám tmavě hnědé skoro až černé dlouhé husté a nikdy nebarvené vlasy..rovné jako by byly vyžehlené..mě se mé vlasy líbí a když jdu jednou za čas k holičce tak je ani nechce stříhat,že mám zdravé vlasy a že je to škoda:)

Zlatý

Já mám dlouhé vlasy rovné

Diskuze k otázce

Zlatý

ReHu

Zatím vedou rovnovlasáci, myslela jsem, že to bude vyrovnanější.

Bronzový

Luss

me nekdo natocit vlasy na kartac a jen vyfoukat, tak je mam narovnane nez dojdu domu :) a vam to drzi pres rok? to koukam!

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.