petka.s

a vam taky smrdi nohy?

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne, já se, totiž, každý den meju, a to, co jde do styku s kůží, mám každý den na sobě čisté.

Tak se umyj taky a taky nebudeš smrdět, ne? 🙄🤦🏽‍♀️

Další odpovědi
Disraeli

Měly by. Vždyť proboha rostou ze zadku. ;) :D

paul1

Mně ani ne.
K tomu jeden frk:
Stěžuje si jeden druhému po namáhavém dni: „Vůbec si necítím nohy“. Druhý na to: „Tak či čichni k mým“. 🙂

cappuccino

Pokud nekomu smrdi nohy, tak si je bud nemyje, anebo nosi nevhodne ponozky. Nejlepsi jsou bavlnene!

da ny

@ petka.s
Ne. Nohy mi nepáchnou 😉
Ještě doplním uživatele Filip84
Chce to střídat obuv, aby mohla vyvětrat, případně vyschnout.
A ta klasická osobní hygiena. Případně zlikvidovat plísně.

Bylo by prima, kdybyste dokázala napsat větu (otázku ), která začíná velkým písmenem 😉

Filip84

dany: Svatá pravda! 😎😎😎 Na buty jsem úplně zapomněl.

Budeš si muset koupit ještě jiné boty, než ty jedny, co nosíš pořád dokolečka dokola! 🤦🏽‍♀️

Já opravdu málo kdy jdu druhý den ve stejných botách.

Plátěné boty se dají i vyprat, ve studený vodě, nebo nejvýše na 30°C.

Tak se každý den umyj, měň si to prádlo, které máš na sobě, nenos tlustý ponožky v létě, prošívaný Mantel v 35°C, atp., střídej boty a taky nebudeš ošklivě páchnout! 👌😎