Mulinka

Jak můžu převychovat nekultivovaného přítele?

Můj partner je na veřejnosti
okouzlující ale doma se chová jako primitiv. Při sledování televize třeba najednou mírně nadzdvihne polovinu zadku a beze všeho si přede mnou nahlas prdne. A ještě to i všelijak vtipně komentuje. Například řekne „teď jsem nejmíň o půl kila lehčí“ nebo něco podobného. Že má obvykle nohy v ponožkách položené na stolku mezi šálky od kávy, o tom už raději ani nemluvím. Zeptala jsem se ho, co by říkal, kdybych se takhle chovala i já. Jen mi odpověděl, že by mu to vůbec nevadilo. Doma se tak prý chová každá dvojice.
Zajímalo by mne, jak by takovouhle situaci řešily jiné ženy. Já nejsem moc dominantní.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Možná si musíš přiznat, že je to primitiv. Na veřejnosti se jen přetvařuje, protože mu na veřejném mínění záleží, ale na tvém vůbec ne.
Když si uprdne, otevři na něj okno, aby ho trklo, že ti to vadí. Nebo vystříkej místnost sprejem. Uvidíš tu reakci.

Další odpovědi
cappuccino

Asi mam pro tebe spatnou zpravu: toho neprevychovas. On si te absolutne nevazi. Pocitej s tim, ze tyhle jeho zlozvyky pochyti i vase deti a ty s tim budes muset zit. Anebo taky ne?
Ja bych s takovym partnerem tedy nezila!! Podle toho, co pises, on tech vlastnosti bude mit asi daleko vic.

Mravenec

No bóže, kdo neprdí, zadělá si na zdravotní problémy. Nebuď upjatá a zasměj se, vždyť o nic nejde!

A nohy bez ponožek by už položené mít mohl? Neřeš nesmysly, jsou mnohem horší věci.

To je přesně ukázka, proč se v dnešní době každý hned rozvádí, najde si maličkost, co mu nesedí a už pláče. Tak mu to řekni, do vočí, že si jeho „toxické“ nohy nepřeješ na stole a že „toxické“ pšouky nesmí vypouštět v okolí 19 m od tebe.

Filip84

Lidé se nepřevychovávají. Nedělá se to, fuj je to! 🙄

Nejde to, ano, není to možné.

Počítej s tím, že takový, jaký je, bude zítra, a v roce 2040 bude horší, ano? Taková je realita.

Buďto se s tím smiř, nebo si najdi jiného chlapa.

Disraeli

K tomu všemu můžu jen říct, že není vědecky možné, aby byl po prdíku o půl kila lehčí. Tyto plyny mohou být dokonce lehčí než vzduch a to by znamenalo, že po pořádném prdíků, by naopak ztěžkl. Neboli prdíkové plyny (dokud jsou v těle) mohou nadnášet. 😂 Ale museli bychom provést rozbor konkrétního prdíku, abychom věděli, z čeho se skládá, zda skutečné nadnáší a jaký má vliv na váhu těla. Obecně se dá říct, že prd nemá žádný (nebo zanedbatelný) vliv na váhu člověka.
Kolovaly taky fámy, že flatulence spaluje kalorie, ale ani to není pravda. Bzděním se k hubenému tělu nedopracuješ.
Doufám, že jsem pomohl… 😂

BTW No vidíš, partner je tolerantní – jemu by to nevadilo. Takže to ty máš problém. :D :D

GM

Takový se převychovat nedá, bude to jenom horší. Zavčas prchni nebo ho kopni, však víš kam…

Xanra

Už je to 40 let, když jsem se šla poprvé představit do rodiny svého budoucího manžela. Nalíčená, s drahým účesem a na vysokých podpatcích jsem elegantně vplula do jejich domu.
Tehdy bylo ještě kouření v módě a tak jsem neodmítla, když mi budoucí tchán nabídl cigaretu i když jsem byla jen sváteční kuřák.
Elegantně jsem si hodila nohu přes nohu a s cigaretou mezi dvěma nataženými prsty, tak jak jsem to v televizi odkoukala od Audrey Hepburnové, jsem afektovaně vyfukovala kouř ke stropu.
Mluvilo se o takových těch obvyklých předsvatebních věcech, jak se bude bydlet, od koho si vezmeme nějaký kus nábytku a tak…
Náhle jsem cítila, že se blíží prdnutí. Střídavě jsem si přehazovala nohu přes nohu ve snaze tomu zabránit ale už od začátku mi bylo jasné, že se jedná o předem marný boj.
Nehoda přišla ve chvíli, když jsem se předklonila abych odklepala popel z cigarety do popelníku, který stál na stole.
Řacha, která se ozvala, opravdu nešla přeslechnout! Můj budoucí manžel zčervenal jako rak a upřeně se díval na špičky svých bot. Tchýně mě obdařila pohledem, za který by se nemusela stydět ani Čachtická paní a já jsem si okamžitě přestala hrát na Audrey Hepburnovou. Pokukovala jsem po budoucím tchánovi, o kterém jsem slyšela, že je autoritativní hlavou celé rodiny, co on na to.
Zamyšleně si mě prohlédl, pak se naklonil na stranu a vypustil přímo atomovku!
Potom si nonšalantně odklepal popel z cigarety a pronesl: "Myslím holka, že do naší rodiny skvěle zapadneš. Tak tě tedy tímto u nás vítám. "
Nemusím asi dodávat, že potom co jsem se ve své nové rodině takto uvedla, jsem to manželovi už nikdy nemohla zakazovat.
Milá Mulinko v manželství existují i horší problémy. Jsou ženy, které mají za muže psychopaty nebo alkoholiky. Přeji Vám mnoho štěstí a ať své problémy brzy vyřešíte.

zjentek

Tak určitě to znáš. Převýchova. Tak si to rozeberme. Dobrovolně (po domluvě) s tím jistě nepřestane, leda by fakt chtěl ovšem to by potřeboval DOBRÝ DŮVOD. Máš takový v rukávu? Taže to půjde nedobrovolně no a tady se dostáváme k tvé převýchově. Ty se jí oháníš a jedním dechem napíšeš, že nejsi moc průbojná. Takže když on nechce dobrovolně, bo nemá důvod a ty nejsi rázná natolik, abys prostě přikázala, tak zbývá ta obvyklá možnost, která nás všechny ostatně provádí celým naším životem od soukromého až po ten profesní a tak dále a podobně a princip zní: pokud chceš změnu, MUSÍŠ HO NĚČÍM PEVNĚ DRŽET U HUBY, ať už jsou to finance, nebo… a tady bych to nechal na tvý fantazii (přestože nejseš domina), ale… Vydírání je naprd a nakonec stejně nic nezískáš, protože se sobě více odcizíte (podívej na společnost, ve které žiješ- tam tento princip pracuje).

Čili, doma alespoň vidíš, že v životě zdaleka není všechno jako ve výkladní skříni demokracie a konzumu tam venku ve společnosti, anebo v TV. Řešením je najít si vlastní směr, který uspokojí vlastní touhy. Třeba tak najdeš někoho, kdo nemá tajemství (tentýž člověk jak v soukromí, tak i ve společnosti) a třeba se ukážeš jako taky taková a najdeš se. 🙏 Hare haré

sulinka

Mulčo, jestli na vás nepřijdou nikdy žádné vážnější problémy, tak se budete mít fajn.

Toxin

Musím naprosto souhlasit se svým moudřejším a zkušenějším kolegou Filipem 84. Zadej si prosím do lokálního cyhledávače odkaz „Jak co nejlépe odpovědět Mulince.“ Z přiloženého obrázku, který jsem tam pro tebe vožil a který jsem kdysi stáhl z facebooku, je myslím naprosto jasné, že žena, která si právě prdla, může být i v takovou chvíli velmi sexy!
Proto by tvůj nápad vůbec nefungoval! Nejspíš by se naopak chtěl s tebou milovat. Nezbude Ti tedy, než vymyslet něco jiného.

Tanra

Milá Mulinko, připadá mi, že mluvíte o naší rodině.
Jakmile můj manžel zaboří svou pr*del do svého oblíbeného křesla, tak začne pálit jednu „řachu“ za druhou. Jeden z jeho oblíbených komentářů je například: "Teď jsem právě v sedačce zlikvidoval všechny nebezpečné roztoče. "
Televizi už nedokáže sledovat jinak než v tílku, ve vytahaných trenkách, s nohama v ponožkách, pohodlně vyloženýma na na mahagonovém konferenčním stolku a s lahví piva v ruce.
Nejhorší je jen ten první rok. Po 20ti letech manželství už Vám to ani nepřijde.

Mulinka

Taky už mne naladlo, že si taky dám nohy na stůl a prdnu si aby věděl jak mi je ale já na tohle nemám povahu.

Baoka

Asi je pravda, že by ten tvůj nápad Mulčo nepřinesl očekávaný výsledek ale na rozdíl od tebe, já na podobné voloviny mám tu správnou povahu. Takže já být na tvém místě, přesně takhle bych to provedla.
V předvečer bych se pořádně naládovala fazolemi. Pěkně pohodlně bych se uvelebila s nohama na stole a předvedla bych mu takovej dělostřeleckej večer u televize, že by se nestačil divit.
Musím ale poctivě přiznat, že zatím ode mne každej kluk vždy brzy utekl. Já si nedokážu, díky své povaze, udržet kluka delší dobu.

Filip84

Mulina: Ale takhle to nefunguje, chápeš to, frajerko!? 🙄🙈

Za prvé, většina chlapů spíše ocení, když bys si – třeba – s nimi sedla, ve škaredým tričku, k footballu, vytáhla jsi si z basy pívo, otevřela, zhltla bys ho na ex, pak si grgla, jak starý fotr, a zakurwowala, že – co já vím – támhle ten kopálista zkurwil gól, nebo tak něco. 😅 Jo, a když bys u toho pouštěla větry, tak to by byl akorát tak bonus! 😅😅

To je jedna stránka věci.

Druhá stránka věci je, žes si našla někoho, kdo – jak už Ti napsala cappuccino – bude asi i jinak „karakter“, protože na veřejnosti je rukulíbám & milostivý pane sem a doma bagruje Schnitzel z koryta, sere a nosí děravé fusekle. 🤷‍♀️😅 Tak co čekáš?

Normální přístup je, asi, jak v tom poučném vtipu uhorském: „Fero, prosím ťa, ja by som naozaj súrne potreboval požičať stokorunačku!“ „No, keď ťi požičám, budem nasratý ja. Keď ťi niepožičám, budeš nasratý ty. Vieš čo? Zrobíme kompromis: choď do píči!“ Jinými slovy: Tobě vadí, že sere a ještě k tomu dělá srací číslo, a že má hnáty na stole mezi hrnkama s lógrem. Fajn. Jemu vyhovuje srát a mít hnáty na stole mezi hrnkama s lógrem. Kdyby byl charakter, ne „karakter“, no tak zrobí kompromis: srát bude, protože je doma a kam by s každým prdem chodil – že ano, ale nebude u toho dělat žádné srací číslo, ani jiné alotrium. A hnáty na stůl přestane dávat, mezi hrnky s lógrem, nebo bez hrnků s lógrem, prostě: žádné hnáty na stole, s tím se jako dá žít, ne?

Protože pochop, kdyby se takto choval všude a běžně, tak Ti napíšu – zase – ten poučný vtip cikánský: „Fero, pořídíme si prase!“ „Ale Aranka, co ten smrad a špína?“ „Ale Fero, však ono si zvykne!

Ale to není tento případ. Tento případ je, že ty jsi pro něj méně důležitá, než ten hrnek s lógrem. Bohužel, to bejvá, jako! No tak nic, tak ho pošli do prdele, ať si najde jinou babu, co bude dělat krávu, no a nebo se s tím vším nauč žít.

Protože nepočítej s tím, že když budeš srát, dělat srací alotrium a dávat si hnáty na stůl mezi hrnky s lógrem, že tím něco změníš! Nezměníš.

Mravenec

A když se ti chce prdnout, tak utíkáš z bytu ven? A ty nohy, který má na stole, neležíš pak s nima v posteli?

Disraeli

Holky neprdí. ;) 😂

Lydia 82

Disraeli

Nemáš pravdu!! Za tu chvíli, co jsem četla tuhle diskuzi, jsem si dokonce hned dvakrát s gustem prdla do židle pod sebou. Nohy mám sice na zemi ale to se dá hned napravit…

Mulinka

Táák Mulinko a už je mám taky nahoře jako tvůj kluk. Nechápu proč ti to vlastně vadí? Můžu tě ubezpečit, že obojí je velmi příjemné!!
Se svým manželem před sebou oba normálně prdíme. Dokonce už mě viděl i zvracet do umyvadla nebo sedět na záchodě. To je přece naprosto normální, když spolu dva lidé spí ve stejné posteli a bydlí ve stejném bytě.
Myslím, že jen potřebuješ překonat ten ostych. Když odhodíš stud a zkusíš udělat to, co tě už napadlo, možná zjistíš, že je to i pro tebe příjemné, nemuset se před partnerem přetvařovat a moct se chovat tak jako kdybys byla v pokoji sama. Když sedíš u televize sama, taky si přece prdneš, když se ti zrovna chce a taky si hezky pohodlně natáhneš nohy na stolek protože je to zkrátka příjemné.
Myslím, že stydět se budeš jen poprvé. Podruhé ti to už ani nepřide a za takový týden si to už ani neuvědomíš a budeš to dělat úplně podvědomě.
Poradím ti takový trik, který jsem kdysi používala, když jsme s manželem začali spolu bydlet a taky jsem se před ním styděla. Představ si, místo toho polštáře v křesle, na kterém sedíš, obličej někoho, koho nemáš hodně ráda. A uvidíš, že stud zmizí a ani ti to nepřijde zatěžko. Mě to taky pomohlo.
Přeji ti hodně úspěchů v partnerském vztahu.

Mravenec

Jako opravdu řešit prdy tak do extrému, že je vztah v krizi, to je opravdu mazec. 🙄😂

Filip84

Mravenec: Myslím, že si celou tu situaci až moc zjednodušuješ. Tam nejde „jenom“ o prdy, tam jde o prdy se sracím číslem k tomu, taký komplet, to má bonus, frajerka – a je mi naprosto jasné, že jak ona to pořád řeší, že on jí to dělá ještě naschvál, jako! Plus – asi – celkově po sobě nechává burdel (hrnky s lógrem na stole nebudou „jenom“ hrnky s lógrem na stole), no a tak vůbec a podobně.

To je jedna stránka věci. Druhá je, že kdyby takový opravdu byl, tak takový bude i na veřejnosti – takže je to i, asi, takový celkově „karakter“, „Unterwasserman­n“. 🤷‍♀️😅

A ano, Mulina to – asi – až moc řeší. Ty, ale baby takové hodně jsou, hodně jim tohle vadí, není sama, jako!

Disraeli

😂

Shark X

DISRAELI
Tvůj vědecký rozbor vychází z neprověřeného předpokladu, že se opravdu jednalo pouze o čistý prd.
Kdo ví co svými slovy vlastně myslel. Dovedu si představit, že za jistých okolností, mohl mít ve svém prohlášení i dokonce pravdu.