dagry

100 % ovocná šťáva

Kdy je ovocná šťáva 100 % ?

Nejlepší odpověď
ReHu

Souhlasím s Homerem.
Také je pravda, že v našich obchodech se nekoupí. I když se to na obalu uvádí.

Další odpovědi
člověk

Jedině v případě,že si ovoce vylisujete sám,cokoliv,co se prodává,je extakt,nebo prášek ředěný vodou

HOMER

Jestliže neobsahuje žádnou přidanou vodu,cukr ani nic jiného.

SinceX

jen doplněk, 100% nikdy nekoupíte v supermarketu, tu si jedině uděláte vy, nebo si jí koupíte u soukromníka ale i tam můžete narazit na napodobeninu…