co je to nektar

popisuji že to je v džusu(myslím ten nektar).

Nejlepší odpověď
annas

Nektarem smí být označován nápoj, který obsahuje minimálně 25–50% ovocné složky (% se liší podle druhu ovoce/zeleniny a je uvedeno v příloze č. 2 vyhlášky MZe 335/1997 Sb.). Nektary mohou být doslazované.

Zdroj: http://sefkuchar­.abecedazahra­dy.cz/viewtopic­.php?f=406&t=400107&hi­lit=d%C5%BEusy&star­t=15

Další odpovědi
Toruk

Nektar nemůže být obsažen v džusu, za předpokladu, že ten džus je 100% ovocná šťáva. Když se do džusu přidá dejme tomu voda, cukr, kyselina citronová apd., pak už to není džus, ale právě ten nektar. Nektar je tedy ovocná šťáva + různé neovocné záležitosti.

Ts. Káča

nektar je nedodelany med!!!