HZK

Zvykne si kocour na pravidelný poslech hudby, nebo bude naštvaný?

Jsem milovník metalu a rocku, kromě black a death, takže nic uřvaného, ukřičeného a vyblitého. Snese to kocour, nebo bude dělat peklo?

Odpovědi
Drap

Dříve či později si určitě zvykne. Kočky jsou velmi přizpůsobivá zvířata.

Kryšpín

Raději bych mu pouštěl Labutí jezero

GM

Stejnou hudbu jako ty poslouchají mí dva kocouři od rána do večera, pokud jsem doma. Zatím to na nich nezanechalo žádné následky, v klidu si spí.