Bohunkaa

Zvládám třeba 90zhybů za 2min. Ale když jde o hod míčkem nebo medicinbál tak nemám moc velké výsledky. Jak to ?

Odpovědi
MK44

A už jste zkoušela místo „90zhybů“ hodit 90 x míčkem? :-o

mosoj

No tak medicinbalem asi moc daleko nedohodíš. A cimbálem už vůbec ne. Nicméně zřejmě máš sílu, ale nemáš švih.

Kelt

Při každé této akci, namáháš jiné svaly. Některé máš dobře vytrénované, jiné ne a dále se jedná o jiné pohyby. Máš pokaždé stejné postavení těla? Nemáš. Posiluj ty svaly, které potřebuješ a snaž se zlepšovat.