Bumbes

Znáte termín „namalovat obličej na ksicht?“

To je opravdu fuška, ale výsledek je zajímavý:
http://www.you­tube.com/watch?v=J4-GRH2nDvw&featu­re=player_embed­ded#!
http://www.you­tube.com/watch?v=YF­MaLuI1uxc&fea­ture=channel
Doplňuji:
RE: Berušinka
Může za to náhoda, hledal jsem odpověď na:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pojem-nebo-nazev-we
a náhodou jsem narazil na toto:
http://kwacik­.blog.cz/1002/ty-we-hustyyyyyy

Nejlepší odpověď
quentos

znám to od mámy, a když jsem to slyšel poprvý, taky jsem smíchy močil Pitralon

Další odpovědi
alexandra

To není Quentoši,žádná prča.Tak jak to dělá tvá máma,tak to musím dělat každý den i já.Tak buď rád,že nejsi ženská.

martina1

Obličej kreslím každé ráno asi tak pět minut,protože na vybledlý ksicht se nemůžu dívat.Ale vylést před barák jak malovaná kraslice,tak zavolají sousedi záchranku a je du rovnou do Kosmonos.Jestli se tady někomu taková zmalovaná nádhera líbí,nevim nevim.

Berušinka

Jak se k tomuhle dostal příslušník mužského pohlaví =). Já měla zato, že si tohle prohlíží jen dospívající slečny =).

kapka

Termín znám, občas ho používám. 🙂
Tu holčinu z klipu také znám, jak už jsem tu dnes psala, musím znát povinně všechny idoly mé dcery. 🙂
Vy jste se na mě snad domluvili, ne? Já jsem ráda, že dcera není pár dní doma a nehučí do mě, ať kouknu na tohle a na tamto a ony jsou toho dnes plné Odpovědi.cz? 😁

vecernice

Tento termín znám moc dobře.Bojuju s tím skoro každý ráno,ale takhle moc ne.To bych nechodila ani spát,abych to stihla.A nemluvím o tom,co to musí dělat s tou pletí.V každým případě se mi ta dívčina před tím líbila víc.

anonym

Musel by to být zážitek,snad na celý život,probudit se po flámu vedle slečny,paní,která má úplně jiný „ksicht“,než ten sympatický obličej,který si z večera pamatujeme.

GM

Tenhle termín znám, provádím skoro každé ráno. Ovšem v rozumné míře.

BIGFOOT

tobě by nepomohlo ani to.nemám tě rád a špatně se mě na tebe dívá.to je můj názor a proč tě nemám rád?podívej se na sebe,myslíš si,že seš jednička a tvoje samolibost je do nebe volající.nebojím se tě protože měřím dva metry a vážím 100kg a navíc ne všechno řeším svoji silou,ale taky svým rozumem.

Zdroj: BIGFOOT

led

Bumbesi, je neslušné koukat přes klíčovou dírku. No, no, no!