lusy116

Znáte pana ortopeda, který pochází z Trutnova?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli zná někdo ortopeda -Petr Audy… Pochází z Trutnova Je to ortoped, myslím, že specialista… tak by mě zajímalo, jestli někdo z vás ho zná či napište zkušenosti, jestli jste u něho byli a jestli vám pomohl atd.. :)

Nejlepší odpověď
briketka10

Neznám tohoto ortopeda. Ani Trutnov.

Další odpovědi
quentos

Znám, byl jsem u něj i na vyšetření. Pomohl tím, že tehdy mým rodičům doporučil koupit zdravotní židli.
Shodou náhod jsem znával i jeho dceru – chodila do stejné školy jako já, utkali jsme se na olympiádě z angličtiny.

Drap

Neznám. V Trutnově jsem byl asi 5× v životě naposledy cca před 25 léty.

lusy116

guentos a musel jsi být objednaný nebo jsi tam proště přišel s bolestma ? A kolik mu asi zhruba je ? :D

quentos

Myslím, že mě tam tehdy poslala obvoďačka. Má 33letou dceru, takže takových 60 určitě…