jiriii

Znáte někdo tyto inter. stránky? www.jakpronaji­matbyty.cz/

Nabízejí tam investiční kurz( asi 12 cd, 14h řečí) neprůstřelnou nájemní smlouvu atd. za 5400,– vím že právním který mi sepíše smlouvu taky nebude laciný, ale není to i tak kapánek drahý. Máte s nimi zkušenosti?
Nejsou to podvodníci?
Děkuji

Odpovědi
zzzlatokopka

To je blbost:-((( Žádná smlova není neprůstřelná, vždyť dva soudy v jedné věci běžně rozhodují opačně:-((( Každý má jiný právní výklad.

Pokud chceš dobrou smlouvu, obrať se na notáře, ten ti ji za těch 5 litrů napíše.

Nevím zda to jsou ppodvodníci, ale neprůstřelná smlouva je opravdu pouze sci-fi.

Mapel

Stránky znám a je na nich dost dobrých rad a hlavně aktualizovaných. Sice neprůstřelná smlouva opravdu neexistue, ale je rozdíl psaná smlouva odprávníka, který něco překopíruje (tyto smlouvy jsem měl v ruce a na první pohled absolutně nepoužitelné). Podle těchto stránek jsem připravil (z neplacených částí) smlouvu lepší než od právníka. Zatím tam používám jen neplacené iformce k plné spokojenosti.
Jak kvalitní informace jsou za touplacenou částí netuším, ale pokládám tyto stránky za důvěryhodné.