Retko

Znate nejaky web na tvorbu eshopu v cestine, jako je prestashop???

Prestashop je stranka, pres kterou muzu vytvorit eshop. Hledam neco podobneho s ceskou lokalizaci. Diky

Odpovědi
anonym

Prestashop neznám,ale koukni na tohle,je tu toho snad dost.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=web+na+tvor­bu+eshopu+%C4%8Des­ky

arygnoc

tvorba a prevádzkovanie e-shopu zo šablóny (poloproduktu) je značné riziko, najmä pokiaľ nerozumiete kódovaniu/pro­gramovaniu.

pokiaľ počítate s výnosným e-shopom (stratový asi nikto nechce, však), tak sa oplatí investovať do aplikácie na mieru.
je to síce drahšie, ale i (najmä) právne ošetrené.

;-Q

McArthur

Nechci Ti kazit iluze, ale Prestashop je již naprogramovaný e-shop, který si stáhneš a nainstaluješ na svůj hosting.

Podobné je např. Magento a když doinstaluješ doplněk, tak i Joomla.

Na webu najdeš i jiná řešení, která jsou obvykle vázaná na konkrétního poskytovatele. Např. E-shop rychle, Webnode, Shoptet aj.

sanskrybastr

No, obávám se, že nic takového asi v české lokalizaci neexistuje. Nebo možná ano, ale rozhodně ne s tak rozsáhlými funkcemi jako Prestashop. Pokud vyloženě něco takového chcete, tak si myslím, že nejlepší varianta by byla si od někoho nechat udělat eshop na míru, který právě na prestashopu bude postavený. U nás to dělají například https://www.1pres­ta.cz/ :)