Markytečka

Znáte nějakou firmu, která vytváří jídelní a nápojové lístky?

Dělám maturitní práci na téma jídelní a nápojové lístky a hledám nějaké firmy, které se zabývají vytvářením a sestavou obsahu jídelních a nápojových lístků. Na internetu nemůžu nic moc najít, tak kdyby jste nějaké firmy znali nebo máte nějakou osobní zkušenost, tak budu ráda za jakýkoliv komentář. Děkuji :-

Nejlepší odpověď
nyjono

Myslím, že obsah jmenovaných lístků si vytváří každá restaurace sama pro sebe.
Tedy asi pověřený pracovník. Např. šéfkuchař.

Další odpovědi
Edison

Jóóó děvče.. budeš muset zvednout zadek a obejít pár zařízení… Nebo nebudeš muset zvednout zadek, ale obtelefonovat to, nebo rozeslat maily…

Mimochodem… krásná ukázka existenční bubliny…

Drap

Každý podnikatel a každá firma si vytváří podle svých potřeb a možností.Myslím tím sestavení. grafické zpracování , tik a podobně potom může zadat a dohodnout s grafikem nebo s tiskárnou.

ivzez

Já si ani nedovedu představit, jak by něco takového mohlo fungovat.
To by zástupci firmy objížděli hospody, zjišťovali by, co mají ve skladu
a ze získaných informací by pak tvořili jídelní lístky?
A navíc bez znalosti klientely?

Každopádně si v té práci dejte pozor na češtinu.
Správně: kdybyste

Markytečka

nyjono, Edison – Děkuji za odpovědi. Já vím že jídelní a nápojový lístek si vytvářejí restaurace sami jedině s tímto jsem se setkala. Chodila jsem na praxe do různých restaurací, není to o mojí lenosti, že bych někam neuměla zajít. Jen jsem se ptala na specializované firmy. Protože neznám nikoho kdo by si nechal dělat na zakázku, tak jsem doufala, že tady alespoň natrefím na někoho z oboru, který s tím má zkušenosti.