Avatar uživatele
Markytečka

Znáte nějakou firmu, která vytváří jídelní a nápojové lístky?

Dělám maturitní práci na téma jídelní a nápojové lístky a hledám nějaké firmy, které se zabývají vytvářením a sestavou obsahu jídelních a nápojových lístků. Na internetu nemůžu nic moc najít, tak kdyby jste nějaké firmy znali nebo máte nějakou osobní zkušenost, tak budu ráda za jakýkoliv komentář. Děkuji :-

Zajímavá 0 před 1895 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Myslím, že obsah jmenovaných lístků si vytváří každá restaurace sama pro sebe.
Tedy asi pověřený pracovník. Např. šéfkuchař.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Jóóó děvče.. budeš muset zvednout zadek a obejít pár zařízení… Nebo nebudeš muset zvednout zadek, ale obtelefonovat to, nebo rozeslat maily…

Mimochodem… krásná ukázka existenční bubliny…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Každý podnikatel a každá firma si vytváří podle svých potřeb a možností.Myslím tím sestavení. grafické zpracování , tik a podobně potom může zadat a dohodnout s grafikem nebo s tiskárnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Já si ani nedovedu představit, jak by něco takového mohlo fungovat.
To by zástupci firmy objížděli hospody, zjišťovali by, co mají ve skladu
a ze získaných informací by pak tvořili jídelní lístky?
A navíc bez znalosti klientely?

Každopádně si v té práci dejte pozor na češtinu.
Správně: kdybyste

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Markytečka

nyjono, Edison – Děkuji za odpovědi. Já vím že jídelní a nápojový lístek si vytvářejí restaurace sami jedině s tímto jsem se setkala. Chodila jsem na praxe do různých restaurací, není to o mojí lenosti, že bych někam neuměla zajít. Jen jsem se ptala na specializované firmy. Protože neznám nikoho kdo by si nechal dělat na zakázku, tak jsem doufala, že tady alespoň natrefím na někoho z oboru, který s tím má zkušenosti.

před 1895 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření