Dismas

Znáte nějakého Jihoameričana, který je poctivý, pracovitý, nevěřící a nesnáší tanec?

Nejlepší odpověď
Kepler

Možná Fidel Castro. Poctivě si připravoval své proslovy sám, neuvěřitelně pracovitě řečnil 3 hodiny v kuse, v Boha asi nevěřil, protože se to na komunistu nehodí a tanec nesnáší, protože je rád, že vůbec ještě chodí.

Další odpovědi
Drap

Ani jednoho

kelley

Ještě jsi zapomněl na „nesnáší fotbal“ 😁 Ale slyšel jsem miniálně o jednom, který pomohl našemu řidiči kamiónu, když mu praskla poloosa… už nevím jestli to byla Brazílie, Argentina nebo Chile. P.S. Fidel je středoameričan.

Tomindo

Takhle kombinace je vražedná.

Drap

Myslím, že Fidela nelze považovat za Jihoameričana. Je Kubánec. Ale i přesto byl za mlada dobrý tanečník.

Kepler

V zásadě máš pravdu, geograficky je to Středoameričan. Ale já celou Latinskou Ameriku hážu do jednoho pytle. Spojuje je stejná nátura a až na Brazíli i stejná řeč.