Avatar uživatele
Luna7

Znáte? Můžete poradit?

Dobrý den chtěla bych se Vás zteptat, jestli někdo nevíte o prášcích na hubnutí: SlimHop NEo , MedPharma L-Carnitin nebo Walmark Clarinol 1000mg. Pokud znáte zaručené prášky na hubnutí(jiné než uvedené) prosím o info.. Moje sestra má 34 let a cvičí a má oředepsaný jídelníček,ale bohužel nic nepomáhá. Tak prosím pomoc
Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BIGFOOT před 4967 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Léky moc nepomáhají, důležitá je životospráva, pohyb a vůle.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Vase sestra necvici spravne a jidelnicek by to chtelo poupravit.A o pras­cich to take neni.
Napiste jak cvici,vcetne jidelnicku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BIGFOOT

Prášky ne. Ovoce,zelenina,maso krůtí,kuřecí,rybí-zelenej čaj 1 litr denně a to silnéjší,žádnej alkohol,minerál­ky,20 minut denně cvičit a nebo béhat/to běhání za světla/maso může bejt i víc ,ale co nejmíň chleba a brambor.Co se týká toho L-Carnitinu tak jediné od MedPharmy,ale jen když vaše sestra u toho pravidelné každej den bude 20 minut intenzivně cvičit nebo 20 minut denně běhat.L-CARNITIN opravdu pomáhá,ale jen když je při něm pohyb.Taky by bylo dobrý aby si vaše sestra nechala udélat u obvoďařky celkovej krevní test a to hlavně štítné žlázy a hormonů-estrogen a progesteron. BIGFOOT

Zdroj: moje žena se zabejvá alternativní medicínou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

mooooooooc se mi líbí,jak ženy po vzoru komunizmu bojují s heslem poručíme větru dešti,
příroda se dá omezit né však ošálit,a naše těla,to je především příroda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wanny

napiš mi na email Wanny211@email.cz ráda poradím je to na delší psaní. WW.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví