Luna7

Znáte? Můžete poradit?

Dobrý den chtěla bych se Vás zteptat, jestli někdo nevíte o prášcích na hubnutí: SlimHop NEo , MedPharma L-Carnitin nebo Walmark Clarinol 1000mg. Pokud znáte zaručené prášky na hubnutí(jiné než uvedené) prosím o info.. Moje sestra má 34 let a cvičí a má oředepsaný jídelníček,ale bohužel nic nepomáhá. Tak prosím pomoc
Děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Léky moc nepomáhají, důležitá je životospráva, pohyb a vůle.

Další odpovědi
mojitek

Vase sestra necvici spravne a jidelnicek by to chtelo poupravit.A o pras­cich to take neni.
Napiste jak cvici,vcetne jidelnicku.

BIGFOOT

Prášky ne. Ovoce,zelenina,maso krůtí,kuřecí,rybí-zelenej čaj 1 litr denně a to silnéjší,žádnej alkohol,minerál­ky,20 minut denně cvičit a nebo béhat/to běhání za světla/maso může bejt i víc ,ale co nejmíň chleba a brambor.Co se týká toho L-Carnitinu tak jediné od MedPharmy,ale jen když vaše sestra u toho pravidelné každej den bude 20 minut intenzivně cvičit nebo 20 minut denně běhat.L-CARNITIN opravdu pomáhá,ale jen když je při něm pohyb.Taky by bylo dobrý aby si vaše sestra nechala udélat u obvoďařky celkovej krevní test a to hlavně štítné žlázy a hormonů-estrogen a progesteron. BIGFOOT

Zdroj: moje žena se zabejvá alternativní medicínou

pondělí

mooooooooc se mi líbí,jak ženy po vzoru komunizmu bojují s heslem poručíme větru dešti,
příroda se dá omezit né však ošálit,a naše těla,to je především příroda.

Wanny

napiš mi na email Wanny211@email.cz ráda poradím je to na delší psaní. WW.