flodur

Zmizela mi ikonka hlasitosti.

Nějakým nedopatřením,ani nevím na co jsem klikl mě zmizela ikonka hlasitosti.Jak ji mám dostat zpět.Díky!
Doplňuji:
Díky moc,už jsem na to přišel. NASTAVENÍ-OVLÁDACÍ PANELY-ZVUKY.

Nejlepší odpověď
Retko

Pokud ti tu nikdo neporadi, tak skus programek Taskbar repair tool plus.

Jinak nepises zda ti to zmizelo permanentne, ale asi jo, cili i restart nepomaha, ze?

Další odpovědi
Mousinek

To se mi nedávno stalo a zmizly mi všechny. Vypla sem to a zapla znovu a už tam zase byly.

kablik

já ji mám zasunutou, mylím si že ji vůbec nepotřebuješ

lukas

Ahoj, mám jen takový tip,
pro rychlé zobrazení ovladače hlasitosti můžeš zmáčknout Windows tlačítko + R, což spustí dialog „Spustit(Run)“ a napsat SNDVOL nebo SNDVOL32, po kliknutí na Spustit(Run) nebo odEntrování vyskočí panel hlasitosti..