Nuk nuk

Žlutá stolička u batolete?

Mám 1,5 roku starého synka. Nedávno prodělal jakousi letní virózu, během této doby odmítal až na výjimky tuhou stravu a chtěl jen kojit. Podle všeho je mu už o něco lépe, ale přeci jen jíst stále moc nechce a nadále vyžaduje časté kojení. Stále má řidší žlutou stoličku podobnou kojenecké. Je možné, aby ji měl z převážného kojení nebo je to ještě přetvávající viróza.

Nejlepší odpověď
bokul

Pokud prevazuje kojeni, pak vzhled stolice odpovida nikoli chorobnemu stavu, ale strave.

Další odpovědi
alenka901

může být projev „benigních kojeneckých kolik“ ale i alergie na bílkovinu kravského mléka (třeba breast milk kolitida pokud kojíte).