Zkusili byste se vyšplhat na Everest s pořádnou osvědčenou výbavou i za podpory těch nejlepších horolezců?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ne, ani náhodou.
Možná se to nebude líbit, ale pokud se na horách někomu něco stane, říkám si – dobře ti tak, neměl jsi tam lízt.
Nemám rád hory, nemám rád zimu, nemám rád sníh. A na Everestu je to všechno naráz.

Další odpovědi
Agneta

Na Everestu je docela malá úmrtnost: asi jen 15%…na K-dvojce asi 40%…atd.
Takže pro gamblery dobré…:DDD
Výbava tam často vůbec nepomůže, podívej, jak to tam teď právě dopadlo s tím zemětřesením a lavinama na Everestu, prý 200 mrtvých horolezců:D

Pepa25

To je podnik, který vyžaduje přípravu a na který IMHO každý nemá. Takže asi ne.