Aquamen

Zkušenosti z Tesco reklamací? Zítra mi vyprší reklamační hlúta.

Dobrá den, potřeboval bych poradit s reklamací v TESCU. V den přijetí objednávky mi přišla SMS že je přijata objednávka s číslem a zítra mi vyprší reklamace a já nevím jak zjistit z toho čísla kde a jak probíhá objednávka (Jako třeba v Alze).

Děkuji předem… :D

Odpovědi
Arne1

Objednávka, reklamace,… co kdybys ujasnil o co vlastně jde ?

JájsemRaibek

A co kdybys zašel do Tesca s tím číslem reklamace a tam se na to zeptal? To už by bylo lepší řešení, než se ptát zde, když odtud asi nikdo v Tescu nepracuje.

mosoj

Dotaz vznes tam kde jsi objednával. Předpokládám, že jsi zboží nedostal. Všeobecně po třiceti dnech objednávka jako kdyby nebyla, pokud není stanoveno jinak.

Dochy

Po pravdě: vůbec jsem nepochopil co potřebuješ. Zkus to přeformulovat, nebo ujasnit tady v diskusi.