Zkušenosti s mobilním domem.

Dobrý den všem přítomným.

Chci se zeptat,zda je tu někdo ,kdo má(nebo ze známých,příbuzných) domek Mobilheim!

Uvítám každý názor.

Odpovědi
rybíz

Mám známé, kteří mají pouze maringotku na zahradě, elektrika na baterii z auta, suchý záchod, voda ze zahrádky, kamna na tuhá paliva a bydlí tam celé léto a jsou spokojeni. Tohle je pro svobodného, nebo bezdětné manžele bez prostředků vynikající řešení. Cena je skvělá, hlavně s ohledem na komfort. Časem si mohou koupit nebo postavit rodinný domek, až budou mít finanční prostředky, ale hlavně mají pořád kde bydlet.

elektrikář

Ve světě se to užívá doslova dům na kolečkách.Jde o rychlost a obejití části stavebního zákona.Kde se nemusí pracně žádat stavební povolení.Když se rozhodnete stěhovat nemusíte všechno balit. Přijede firma odpojí se voda odpad proud namontují kola. A jinde stačí postavit na zpevněnou plochu. Připojit sitě. Můžete být doma v jiném státě.