zloba987

Máte tu někdo zkušenost s Venušinými kuličkami? Opravdu můžou pomoci zpevnit pánevní dno?

Zdravím, máte tu někdo zkušenost s Venušinými kuličkami? Opravdu můžou pomoci zpevnit pánevní dno?

Odpovědi
autacek

Pánevní dno mohou zpevnit kegelovy cviky.

Věc tebou zmiňovaná slouží primárně něčemu jinému, ale máš-li ji jak vjezd do pískovny, tak je dost pravděpodobné, že při snaze o jejich udržení dojde k zapojení i těchto svalů.

nemorosa1

Ahoj, mám dobrou zkušenost, používala jsem pravidelně po těžkém porodu a opravdu se to vrátilo téměř do normálu.

VanesskaMala

Zkušenost mám a je to super. Je to sexy. Je to zajc. Je to požitek. A ano, zpevňují pánevní dno :)

Cizecek.M

Já chci zkusit tyto https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/venusiny-kulicky/we-vibe-bloom-koralova. Tak uvidím. Mám je už objednaný, tak jsem zvědavá. Docela se těším.

idolaso

Ahoj holky, a co vibrační vajíčko? Nemá to na to taky vliv?

Lailinka

Ahoj a koupila sis ho? Zkoušela jsi ho? Co na to říkáš?

nemorosa1

Teoreticky by mohlo, ale vyzkoušeno to nemám, třeba má někdo zkušenost 🙂

idolaso

No četla jsem o tom nějaké diskuze, tak bych to i zkusila… ale nevím, jaké koupit, aby bylo nezávadné a pomohlo.

zloba987

Ahoj, s vibračním vajíčkem mám dobrou zkušenost ;)

idolaso

A můžeš mi napsat, kde jsi ho kupovala prosím?

zloba987

I vajíčko i kuličky na e-kondomech 🙂

zloba987

Kegelovy cviky vyzkouším určitě. Ještě se chci zeptat, ty kuličky, co jsi ty zkoušela byly takové ty volné nebo spojené?

nemorosa1

Já mám úplně konkrétně tyto: https://e-kondomy.cz/bswish-bfit-classic-venusiny-kulicky-azurova, můžeš použít buď jednu kuličku nebo obě, což je super. Jednu kuličku můžeš použít i bez toho postroje :)

zloba987

Aha, super, ty vypadají dobře, i fajn cena, vyzkouším, díky moc za tip!

nemorosa1

Tak jak to dopadlo, koupila jsi něco?

zloba987

Ahoja, koupila jsem přímo ty stejné, co ty. Zatím je mám doma pár dní, vyzkoušela jsem asi 2× a vypadá to, že budou fajn, uvidíme, jestli to bude mít kýžený efekt :)

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU se píše otázka. Výstižněji už se jmenovat nemůže.