LEONEK

Zkopíroval jsem si hru Gran Turismo 4z originálky,ale problém je v tom ,že to má přes 5 GB a já bych potřeboval poradit

jak to udělat,abych to mohl vypálit na normal Dvd,nebo mi to vezme PS2 dvouvrství? dá se to nějakým způsobem upravit,tak aby se vešlo na klasické Dvd? děkuji za odpověd L.

Odpovědi
Maussy

Já bych to nekopíroval z originálu na HDD ale rovnou bych to pálil na DVD. protože pokud to zkopíruješ do PC tak už to pak jaksi do klasického DVD nedáš, nehledě na to, že PS2 hry potřebují speciální formát, aby se spustili :-/