DaniSimk

Zhubnu víc během, nebo na bruslích??

Nejlepší odpověď
Andělé

Během.
Při běhu spálíte 2 000 až 4 500 kJ/hod, je vhodnější k hubnutí.
Na kolečkových bruslích spálíte 2 000 kJ/hod , je to pomalejší hubnutí a spíše k udržování fyzické kondice a zpevnění celé postavy.

Ale pozor,rychlost, s jakou vaše tělo spaluje tuky, závisí i na tepové frekvenci. Pokud pulzuje v tzv.aerobním rytmu (60 až 80 procent maximální tepové frekvence), spaluje tuky lépe.
Tzn.,že když začnete běhat,nebudete hubnout,pokud vypálíte rychle.Naopak,po­malejší,ale vytrvalejší běh je efektivnější k hubnutí.

Aktuálním hitem je kardio.Je vynikající! Brzy začnete spalovat tuky a hubnutí na sebe nenechá dlouho čekat.
Je to vytrvalostní pohybová aktivita, která vás nutí se zadýchat, zrychlí vám metabolismus a nabudí tělo k tomu, aby po krátké chvíli začalo spalovat tuky! Pokud se váš tep dostane do kardio zony, máte vyhráno, a děje se s vaším tělem přesně to, co chcete a potřebujete! A jak poznáte, že jste se k tomuto bodu dostaly? Snadno, odhadnete to tak, že se vám začnou na kůži tvořit nepatrné kapičky potu, nebo se zkrátka začnete zadýchávat. Jakmile k tomu dojde, zhluboka dýchejte, srovnejte váš dech a cvičte dál…začínáte spalovat! ;)

Kardio cvičení zná každá z vás, i když si třeba neuvědomujete, že se to tak nazývá. Patří mezi to rychlá chůze, běh, jízda na kole, bruslení, plavání, běh na pásu, dřepy, kikbox,… dále také různé tance – aerobik, zumba. Jde o to, aby se vaše tělo rychle pohybovalo.

Kardio provádí jak ti,co chtějí rychle spalovat a tím samozřejmě hubnout,ale i ti(mezi ně patřím já),kteří si chtějí udržet kondičku. Je to velmi zdravá aktivita,zrychlí metabolismus a spalování.
http://kler-wonder.blog.cz/1305/vse-o-kardio-cviceni
Doplňuji:
Tuhle slečnu jsem si vzali domů, je to náš sportovní miláček,podle ní cvičím já i dcera. Trochu neúnavná a neúprosná…no ale daly jsme se na vojnu,tak musíme mašírovat…:))
kardio:
http://www.you­tube.com/watch?v=h2r2H8O­AU2I

http://www.you­tube.com/watch?v=4Qu3u­pi-Y5c&src_vid=b­qxxtxXWMsM&fe­ature=iv&anno­tation_id=anno­tation_188193

posilování:
http://www.you­tube.com/watch?v=bqxxtxX­WMsM

Další odpovědi
ivzez

Chceš-li zhubnout, nezaměřuj se na jednostranný pohyb,
střídej běh s bruslemi, jízdou na kole, plaváním
a normálním cvičením (pohyb má být všestranný).

Ale hlavní je změna jídelníčku, často (5 x až 6 x denně jíst menší porce),
ohlídat si přísun bílkovin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny.