Nechápavé

Zhubnu takhle?

Strava; v te se vyznam vim co jist a co nejist..
Vaha 90kg vyska 182 cm
Pohyb; 4× tydne ze skoly domu pesky 20 minut (2km),4× tydne behani 50minut(nevim kolik km),2× tydne cviceni 15min..A dale ty domaci prace ale to je nic luxovani,zame­tani,stipani drivi,vynasen kose;)
Jsou to dobre pohybove aktivity??Zhubnu takhle??

Odpovědi
anonym

To je individuální…http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Metabo­lismus

ivzez

Chůze: ostrým tempem aspoň 30/40 minut, radši hodinu denně
Cvičení: 3 × 4 x týdně minimálně 30 minut
Přidala bych běh, jízdu na kole, plavání …

WTF

Pokud se vyznáš ve stravě, tak to dokážeš vyladit tak, že ani žádnou pohybovou aktivitu nemusíš provádět přece. Neříkám, že je to ideální a budeš hubnout vyloženě tuk, ale samozřejmě to jde udělat jen stravou – ta tam bude hrát vždycky zásadní roli. Ten pohyb je samozřejmě velký plus.