Savier

Ženy svýma kozama vábí muže?

Odpovědi
Kryšpín

Jedině a la Lejla pořádné tetování, roztrhané džíny a pysky jako Káčer Donald.

Kryšpín

Savier čekal jsem u supermarketu a diskutoval z bezdomovcem prošla okolo dáma vnady jako koje množství pomády hlavu tříbarevnou, neurčitého věku. Bezdomovec komentoval, na lovu možná má doma prachatého dědulu který již nemůže, nebo jí ujel vlak a pokračoval není mezi námi rozdíl já mám prázdný žaludek slepica prázdnou makovici.

da ny

Savier,
říkám si, jestli ten kluk je nalitej, nalitej zoufalec nebo balvan… 😉, když takto položí otázku.....
Pokud žena nějaké má, tak pravděpodobně i nějakého „trubce“, na své vnady (prsa) naláká 😉
Pokud se snaží okatě, (a že dnes se i takto vystaví na sociální sítě, mnohé), tak je to také jen
nějaká trubka, či nezralá blbka 😉

VaclavZeman

Kchhhhhh. No dneska tady jsou teda výplody.

jirka F

Jo VáclavZeman: Velmi trapná otázka.🤬

jirka F

Nakonec jsem ti dal hvězdu ale asi nedopatřením.