mosoj

Ženy, holíte se, nebo depilujete a děláte si to sami ?

Nyní jsem narazil na video o depilaci voskem a připadalo mně to jako když babička škubala husu.
Doplňuji:
Platí oslovení ženy. Za chybu se omlouvám. Moje chyba.

Nejlepší odpověď
Fienir

Sice jsem sameček, ne samička, ale udělám se sám, takže si to sám dělám :D

Další odpovědi
anonym

No jo, to taky nechápu, mě to nebolí, nic na tom není, mám na ty chloupky strojek, když si škubala chloupky tím samým strojkem kamarádka, řvala u toho, jako blázen, mě to jen drtek štípe, nic víc, to se dá vydržet, čím častěji se to dělá, tím míň to bolí, protože ty chloupky už nejsou tak silné, jak by byly, kdybych i je neškubala, to si ale neumím představit.

carpediem

Dnes se už neholí, stačí zajít na laserovou epilaci a je klid:-)

Agneta

NNee, tak to fakt ne:DD:(-já né:DDD
Ale neříkám, že to nemají šeredy zapotřebí, aby se kráse alespoň trochu přirovnaly:DDD

iceT

Ještě mám trhací strojek,ale co jsem objevila úžasnou kosmetičku,tak si jednou za měsíc zajdu k ní,mám to bez práce,za půlhodiny jsem doma a mám klid a ona má vyděláno.

Nevíteto?

Holím se sama žiletkou, občas použiju voskové pásky 🙂

ivzez

Proč muže oslovujete slovem ženy?

Nevím, jestli se muží holí nebo depilují,
ani jestli si to dělají sami …
(ženy ► samy)
Doplňuji:

  • ––––––

Nejde mi o opravu jako takovou,
ale tady chyba mění smysl otázky.
Není jasné, jestli se ptáte žen …

zjentek

my máme všechno na suchej zip

Banán88

tak jsem tak nakoukl, co ZENY odpovidaji, a nestacim se divit, kolik muzu reaguje na otazku polozenou ZENAM :D jeste bych doplnil otazku: „odpovidajici muzi, na kolik se citite byt zenami?“ :D pak by to zacalo byt asi dvojnasob zajimave :D

NelieM

Já se odjakživa holím, jednou jsem zkoušela depilovací pásky a dopadlo to tak, že jsem to „lepidlo“ ze sebe drhla pul dne :D Používám hlavně kvalitní žiletky,takže depilaci ani nemám zapotřebí.

Petr47

Trochu drsna otázka !!!!!!!!!!!!!!

anonym

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=hol%C3%AD­te%20se
Doplňuji:
Je lepší mít doma čistě vyholenou,než zarostlou,pak to leze do úst.

lota

Ano, holím se, sama, holení/epilace dle místa na těle.

Banán88

jakekoliv upravy u zen chvalim pokud jde o upravy, tzv volny porost je ponekud odpuzujici, ackoliv dokonale vyholeni je NEJ TOP..

Jaguar: ono to samo do ust neleze pokud se k tomu neprisajes jak kaprik ;)

anonym

to je právě ono,když já kapra tak rád.....

Banán88

;)

gagaga

patrim k tem, o kterych pise agnetka ;(

  • iv-

Agneta

:D