Pepa25

Bohužel musí. Právě to obrovské kolísání výroby a následně spotových cen od záporných hodnot až po násobky dlouhodobých průměrů je dost velký problém. Samozřejmě, jsou nástroje na zmínění, ale ne odstranění.

Další odpovědi
Drap

Nevíš o čem mluvíš. Poznáš to časem sám. Poznáš i to, co v Bruselu ještě nezjistili, že Evropa nemůže zachránit celý svět na úkor své ekonomiky.

Ametyst

Kdo stojí nohama pevně na zemi, a nepřijímá bezhlavě nové ideologické -ismy, tak ví, že každý extrémní výstřelek elit na záchranu planety tvrdě zaplatí ten nejmenší uživatel a zákazník. Jinými slovy pohrdaný daňový poplatník, který nemá žádný vliv.
https://iuhli.cz/

_Bůh_

Na Zelený úděl si stěžují jen trollové a notoričtí negativní komentátoři.

da ny

Ne. Zatím Němci zvýšili poptávku a odstavené bloky elektrárny v našem kraji jedou na plné pecky, až praskají staré kotle, jak se to hrne vše Němcům :) (od listopadu a prosince)
Z Temelína určitě také.
Obávat se zeleného údělu můžeme „jen“ toho, že díky tomu, jak se k tomu naše vlády přes 10 let stavěly a staví, budou mít, zřejmě minimálně 2 generace hooodně vysoko do žlabu.
A. Vitásková varovala, upozorňovala. již před let\. Přes 8 let byla perzekuována, vyšetřována, souzena. Před 2 lety ji nechali na pokoji. Nikdo ji nevnímá/al, nikdo tomu nerozumí, házejí vše na EU, nikdo nemá zájem, zařídit to tak, aby nedošlo na její slova. Aby se nezvyšovaly ceny energií (následně všeho), tak razantně. Abychom z našich kapes platili stejnou částku za elektřinu jako Němci (s eurem a jinou mzdou/výplatou).