zebra

Jakou barvu má vlastně zebra?…
je bílá s černýma pruhama nebo je černá s bílima?..

Nejlepší odpověď
Netty

Podívej se na tento odkaz a uvidíš,že můžeš narazit třeba na fialovo-modro-zeleno-červeno-oranžovou zebru:D

Zdroj: dinamico2.unib­g.it/zebra/pic­s/zebra001.jpg

Další odpovědi
Mišul.

Podívej se zebře na bříško.Vadíš,že není pruhovaná po celém těle.Převládající barva je ta hlavní.Černá na bílém podkladu.

Rosťa

Ja myslim, ze je to jedno…bila s cernou je jako cerna s bilou.

Pixie

já si myslim že je bílá s černýma pruhama :)

monca_t

zebra tak to si myslim že je bílá s černýma pruhama:-D

Luicy

Vždycky se říká, že zebra má tolik a tolik černých pruhů na bocích, takže asi bílý podklad :)

Krugerka

Prostě je bílo-černě pruhovaná..Myslím že je bílá a pruhy černé…protože celé nohy sou bílé i bříško..

Backurka

Černo-bílá? 🙂

Lucka1985

prostě je černobílá:-)))

LennaXL

bila s černymi pruhy

makyna

obojí je to samí

rákosníček

Ber to tak že zebra je koníček v pyžamu a to je pak jedno co má na sobě ne?

Kuchna

No zebra je ve spodní části světlá a v horní tmavší… Pořád se o tom dohadují vědci… Ale když zebru celou oholíte, tak má spíš tmavou kůži. Takže bych se spíše klonil, že je bílo černá na tmavém základu… :D