Avatar uživatele
Šimon66

Je mi 17 a mám jen 166 cm, moje matka má cca 160 cm a otec 180cm. Vyrostu ještě? Můj otec vyrostl až v 18 letech.

Zdravím, předem děkuji za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Gus_Fring před 1134 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já bych řekl, že šanci pořád máš. Už to nebudou 2 m, ale výšky táty můžeš dosáhnout. Za mého mládí někteří kluci povyrostli ještě i na vojně a to nám bylo 18+. Pochopitelně to už nebylo o 10 cm. Tímhle nemá cenu se stresovat. Taky k té výšce to chce i další odpovídající rozměry, aby pak chlap nevypadal jako nítěnka. Občas to vídám a nic moc.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Šimon66 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

To ti nikdo neřekne, je to dáno většinou geneticky, Někdo má více z matky, jiný zase z otce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gus_Fring

Bohužel to nikdo jistě neví. Ale řekl bych, že 170 dáš, i když to stále není nejlepší výška.

Třeba já nemám (zatím) ani 180, přestože můj otec má 193. Ale na druhou stranu má matka mětří 163, takže mi to trochu snižuje. :D Ale velkou roli hraje i výška předků a strava. Předpokládám, že nehladovíš. Nebylo by špatné pít často mléko a brát vitamin D.

Jinak můj táta, přestože je poměrně dost vysoký, tak býval do 16 malý. Až po 16 začal hodně růst. Možná Tě to čeká taky.

Jinak ale hlavně nezapomeň, že výšku nemůžeš téměř vůbec ovlivnit! Nic si z toho nedělej! Uvědom si, že je spousta věcí, které můžeš ovlivnit, a na ty se soustřeď.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví