Šimon66

Je mi 17 a mám jen 166 cm, moje matka má cca 160 cm a otec 180cm. Vyrostu ještě? Můj otec vyrostl až v 18 letech.

Zdravím, předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
orwell

Já bych řekl, že šanci pořád máš. Už to nebudou 2 m, ale výšky táty můžeš dosáhnout. Za mého mládí někteří kluci povyrostli ještě i na vojně a to nám bylo 18+. Pochopitelně to už nebylo o 10 cm. Tímhle nemá cenu se stresovat. Taky k té výšce to chce i další odpovídající rozměry, aby pak chlap nevypadal jako nítěnka. Občas to vídám a nic moc.

Další odpovědi
elkon

To ti nikdo neřekne, je to dáno většinou geneticky, Někdo má více z matky, jiný zase z otce.

Gus_Fring

Bohužel to nikdo jistě neví. Ale řekl bych, že 170 dáš, i když to stále není nejlepší výška.

Třeba já nemám (zatím) ani 180, přestože můj otec má 193. Ale na druhou stranu má matka mětří 163, takže mi to trochu snižuje. :D Ale velkou roli hraje i výška předků a strava. Předpokládám, že nehladovíš. Nebylo by špatné pít často mléko a brát vitamin D.

Jinak můj táta, přestože je poměrně dost vysoký, tak býval do 16 malý. Až po 16 začal hodně růst. Možná Tě to čeká taky.

Jinak ale hlavně nezapomeň, že výšku nemůžeš téměř vůbec ovlivnit! Nic si z toho nedělej! Uvědom si, že je spousta věcí, které můžeš ovlivnit, a na ty se soustřeď.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.