WenizZ

Zdravím , je mi 14 let , vážím asi 60 kg a měřím 177–8 cm. Nedělám žádný sport vrcholově .

Proč mi tedy vždy křupe v kolenech když si kleknu ? Jak to odstranit ? Děkuji předem.

Odpovědi
Jajkyka

Kolena nemáš rozhýbaná, proto pravidelně cvič:)

Pájo

Také se mi to ve Tvém věku stávalo. Připisoval bych to vývoji, ve kterém právě jsi. Samo to odeznělo. Začal jsem více jíst „želavého“.

Questman

Zeptej se své dětské lékařky
Doplňuji:
Ano, to mi taky došlo až teď :D
Jak říká Pájo, jez želatinu, to by mělo pomoct.
Kdyby nepomáhalo ani po delší době nebo se to zhoršovalo, zajdi si k té lékařce.
Želatinu si můžeš koupit v lékárně a nebo takové ty želé dortíky v prášku, já je kupuju v Polsku, nevím jestli se dají koupit i v ČR :/