user99

Zdravím, dá se nějak propojit tiskárna Lexmark X1200 s tabletem (android 4.0), aby se daly tisknout dokumenty ?

Doplňuji:
Tak díky za odpověď.

Odpovědi
McArthur

Vzhledem k tomu, že je to deset let stará tiskárna, tak nedá. Lexmark s tablety a Androidem krátce po roce 2000 nepočítal.

Aby se dalo tisknout bez problémů z tabletu s Androidem, musí to podporovat právě tiskárna. Jsou to většinou tiskárny s WiFi, Bluetooth nebo NFC a jejich stáří není více jak 3 roky.