Zdravim,chtěla jsem se zeptat co s tim,na nooteboku mi přestaly psat některe pismena,jedna se o tyto pismena-d,k,y,v,n-

ma někdo radu co s tim

Odpovědi
iwetax

Podle mě to je zanešená klávesnice. Jsou tam třeba drobky

Miroslavst

To je zajímavé? A jak jsi je teda napsala???

janko

psala,jsem to z jineho pc,a drobky tam nejsou

GangstaHelper

To Vás ovšem mohlo, Miroslave, napadnout :) (nebo taky existuje nástroj Klávesnice na obrazovce od Microsoftu).

Je možné, že je klávesnice zanešená, na drobky bych to ale neviděl. Spíše na korozi – jestli nebyla klávesnice ve vlhku. Další možnost je, že došlo k přerušení jedné „cesty“ – el. cesty do čipu klávesnice. To pak, vzhledem ke způsobu rozpoznávání kláves, dochází obvykle k tomu, že polovina kláves přestává fungovat.