Avatar uživatele
Kepler

Zažili jste už někdy opravdový hlad, že i suchý chleba byl pro vás největší pochoutkou?

Při jaké příležitosti?

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ahold, marci1, jirka F, orwell, Gus_Fring před 1569 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jsi nikdy nejedl dobrý chleba? Ten chutná vždy a bez ničeho!! Zcela normálně ho jím samotný.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gus_Fring

Mně se tohle přímo nestalo, ale můj strejda jednou v dětství byl na táboře. S sebou měl konzervy, jenže ty se mu nedařilo otevřít. Předpokládám, že se mu nějakého jídla dostalo nebo na táboře nebyl dlouho. Když se ale vrátil, tak jedl vše, co se mu dostalo pod ústa. Hned několik porcí čehokoliv.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, na vojně několikrát (párkrát se nám ztratila kuchyň, pak pro změnu my atd) …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Zažil, před a během série vyšetření ve špitálu, kdy jsem asi 3 dny nejedl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano. Loni.
Přes den jsem málo jedl a pak mě přepadl „noční hlad“… v lednici jsem nic kloudného nenašel, tak jsem jsem sáhl po suchém chlebu a moc jsem si pochutnával.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Minulý rok při smažení vinných klobás jsem chytla salmonelu.
Místo štědrovečerní večeře jsem z hladu jedla suchej chleba,
pila černý čaj a brala endiaron ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Před lety jsem při těžkém zánětu slinivky byla na tzv. kapačkách několik týdnů. Když jsem později dostala vločkový vývar, byla to mana nebeská. A pro suchar bych vraždila. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, dokonca raz v zime, bolo iba –30°C, ešte aj ten chlieb zmrzol a oheň sa nedal pre silný vietor založiť, tak sme vodu lízali a chlieb ako praľudia zmäkčovali kameňom. Potom to bolo „to najlepšie jedlo života“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Stalo se to při putování v Tatrách. Přišlo mizerné počasí, bouřky, déšť, proto jsme se schovali pod dřevěným přístřeškem. Když jsme vylezli, zíráme do hlubiny pod námi: voda utrhla kus svahu. Museli jsme improvizovat a putování se hooodně protáhlo. Už sama bouřka vysoko v horách bylo něco hrozného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ano,minulý rok jsem se dostal do podobné situace kdy mojí potravou byli mandarinkové šlupky.Ale i chlebem bych v té situaci nepohrdnul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Samotný chleba od dobrého pekaře jím často, není to z hladu, mě to chutná. Z hladu jsem to zažil jenom několikrát, naposledy v Rumunsku, když nám mědvědi odnesli batohy se zásobami. Zbývající 3 dny treku pohořím Rodna jsme pro 4 lidi měli dvě tatranky a půlku chleba, pak jsme došli do civilizace.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem to zažil v nemocnici, kdy mi na dva dny dávali jen nemastný neslaný vývar a žádnou pevnou stravu. Kašlal jsem na riziko a bral jsem nedojedené pečivo od kolegů na cimře.

před 1569 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek