paul1

Zažili jste osobně politické hodnocení nějakého sportu?

Složení dnešních finálových bojů mi připomnělo dávné časy, kdy jsem pracoval v jednom nejmenovaném chemickém podniku.
Měli jsme tam jednoho zapáleného komunistu (byl to kromě toho vedoucí), který hodnotil sportovní klání z politického hlediska, či vítězí země socialistického, nebo kapitalistického tábora. Z dnešního stavu by byl určitě smutný 😁. Dávám tady smajlíka, ale tenkrát to sranda nebyla, dovedl se hádat do krve, ale hlavně se odpůrcům mstít, zvlášť, když to socialistický tábor projel, jako například dnes.
https://cs.so­diummedia.com/3982038-the-socialist-camp-is-..-the-ussr-and-the-countries-of-the-socialist-camp

Nejlepší odpověď
Ametyst

To jsem naštěstí nezažila. Vidím bohužel, jak se do celosvětového sportu motá politika BLM, kdy hráči poklekají na počest zabitého zloděje a feťáka.

Další odpovědi
Kepler

Ano, v dobách existence socialistického tábora to bylo běžné, každé vítězství bylo vydáváno za úspěch socialistického zřízení. Přitom neváhali používat zakázaný doping, a to ve velkém. Rusové se ho nevzdali ani dnes. Západní sportovci jej používají také, ale tam nejde o propagandu, nýbrž o prachy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Reganois

Ono hrálo finále Rusko? Kdy?

Pepa25

Nerozumím otázce – jaké složení finálových bojů?