kodl67

Zapojili jste se dnes do Národní potravinové sbírky?

Upřímně,já ne.Myslíte si také,že část těch sesbíraných potravin a drogistického zboží zůstane za nehty někomu jinému než těm pro které se to vybírá?
Nikde není žádná evidence kolik se přesně čeho vybralo.A při takovém počtu přerozdělovačů si nedělám iluze že jsou všichni svatí.

Nejlepší odpověď
Drap

Máš pravdu. V podstatě téměř všechny neziskovky bývají na chatrných základech a velmi často dělají věci, které by podle jejich činnosti ani dělat neměly. Velké procento peněz a i věcí který k neziskovkám přijdou se vůbec nedostane k těm, kterým jsou určeny.
Já jsem se tedy také nezapojil a v budoucnu ani zřejmě nezapojím.

Další odpovědi
Mc Merkurion

.. ne … nevím proč bych se měl zapojovat do nějaký sbírky, když mí stát prachy na to, aby živil nějaký nemakačenkový etnikum, tak ať se postará o všechny …
… to, že z toho žijou papaláši neziskovek, je věc jiná, a všeobecně známá, to ví každej …

Arne1

ne