Žaludeční vředy…

mám žaludeční vředy a přísnou dietu,jenže jsem snědla dvě klobásy a je mi špatně,žaludek mi dělá kotrmelce a nebere to konce,děkuji za radu

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pofoukáme bebíčko :D a přeji příjemný večer:

http://media.su­per.cz/239/42395-600x450-kqj10.jpg

Ne, to jsem já. A proč jíš to co ti nedělá dobře?

Máš smectu-to je prášek do vody, vypít a je fajn.

Další odpovědi
BEAES

Nepomohlo by to vyzvracet.

kapka

Udělejte kotrmelec v protisměru. 🙂

BIGFOOT

Burak, sundej ty rohy a uleví se ti.Jinak bych řek,že by ti mohlo pomoct se pořádně vyzvracet a udělat si majoránkovej silnéjší čaj a potom až se ti uleví tak dieta a heřmánkovej čaj.
I dieta může bejt celkem příjemná když si umíš sestavit jídelníček.BIGFOOT