Security

Začínám skákat na BMXku Dirty.....

Začínám skákat na BMXku Dirty ( hlíněný skokánky.. ) mno a potřeboval bych pár rad pište sem nějaké typy/rady atd… Dík…

Odpovědi
fedasino

Můžu ti dát pár rad pro začátečníky.

  1. začínej u uplně nejjednoduších tricích na menších dirtech
  2. Podívej se na nějaká riderská videa (na youtube.com jsou k dostání i videa s přesnými pokyny k prevedení)
  3. pro začátky je taky dobré mít ochrané pomůcky (helma, rukavice, chrániče na kolena a lokty)
  4. Nikdy to nevzdávej. Žádný učený z nebe nespadnul-zkoušej to pořád dál :)

Přeju hodně úspěchů

Mogima

Dávej si pozor na klíční kosti ty se rádi lámou a bacha taky na strach, protože ten udělá toho hodně