zdenca21

Za kolik dni asi ujde.kocka 15kilaku?

a ja jen nechapu jak muze dojit?podle ceho maji cuch jak.psy?a jak muze poznat nase auto?rika se ze kocky jsou blbe ale rekla.bych ze jsou moc chytre.

Nejlepší odpověď
anonym

Za kolik dní? – nejde o dny, spíše bych potřebný čas odhadnul na hodiny, ale na přesnější odhad si netroufám, kočka není orientační běžec při závodě, aby nabrala azimut a tempo. 😉
Kočky mají výbornou paměť (sluch, čich i zrak) a jsou velice pozorné, vnímavé – takže pokud tu cestu párkrát absolvovala, byť třeba autem, pozná ji. A kočky nejsou „blbé“ – jen se odmítají podřizovat člověčím nápadům, takže pokud nechtějí, neposlechnou – ale naučí se leccos – Jiří Suchý kdysi napsal nádhernou úvahu o tom, že kočka je pán tvorstva.
😉

Další odpovědi
Jsemtady

No nekde byl dokument o kockach a dost se lisila domaci a divoka tedy ta co ma nekde domov nachodi asi tretinu toho co divoka a drzi se okolo kdezto ta divoka tj bez domova nabeha za den snad pres 30 km a trajda dal .. opet kocouri okolo mist s jinejma kockama atp.

beer

Jen odhadem za dvě hodiny – má-li k tomu důvod.
Kočky už mnohokrát překvapily své majitele, když byly například darovány lidem do zcela neznámého a značně vzdáleného prostředí (i stovky km) a přesto se vrátily ke svým původním majitelům. O spoustě zvířat stále mnoho věcí ještě nevíme, kočky nevyjímaje. Například jen pachovou mapu dokáží využívat podle posledních studií dokonce i holubi. Předpokládám, že kočka se svým čichem také..
Studium i zkušenost