EVIL

Wresting je jen nacvičený že?

?????????????­????????????????????????­???

Nejlepší odpověď
Deter

Myslím, že toto mluví za vše:
http://i49.pho­tobucket.com/al­bums/f263/mas­terlouie/Major­screwup.gif

Další odpovědi
dědapetr

Ano je to jako cirkusové vystoupení,zábava pro lidi.Dřina pro wrestlingové zápasníky.

iceT

Umíte si představit,že byste od těch borců dostal byť jen jedinou ťafku,která by byla opravdová?Já ne,ale furt je to lepší než opravdocký box,kde si šampioni dobrovolně nechávají vymlátit mozek z hlavy.Jako mladší jsem na wresting docela koukala,když běžela ještě OK3,nebo co to bylo za program.

Wrestling, Professional wrestling nebo zkráceně Pro wrestling je nesoutěžní profesionální sport, kde jsou zápasy předem domluvené. Wrestling obsahuje prvky souboje, sportu a divadla. Přestože je wrestling sehraný, i zde může dojít ke zranění nebo dokonce smrti.[zdroj?]
Wrestling je oblíbenou zábavou po celém světě, ale nejrozšířenější je v USA, Kanadě, Japonsku a Mexiku. Od 60. do 70. let minulého století byl velmi populární i v Brazílii.
Sportovní zábava — kombinuje zajímavé charaktery a dramatické příběhy, s menším důrazem na sport. Tento styl je prezentován hlavně WWE a TNA a je nejpopulárnější.
Jižní styl — Upřednostňuje tradiční roli hrdiny a padoucha. Byl populární ve 20. století v Jižní Americe. Tento styl měla NWA a v počátcích také WCW.
Puroresu — silový typ wrestlingu. Podobný MMA. Prezentován New Japan Pro Wrestling a Universal Wrestling Federation.
Hardcore — vyznačuje se vysokou mírou brutality. Používá hodně zbraní. Nejslavnější federace, která používala tento styl, byla původní ECW. V současnosti ho používá hlavně CZW. Hardcore wrestling ve větší míře v CZW se nazývá Ultraviolence .
Lucha libre (česky volný boj) — mexický styl, který je rychlý a je v něm používáno hodně letových chvatů. Má také prvky sportovní zábavy (masky a malí wrestleři). Klade se zde důraz na atletickou zdatnost.
Některé federace se zaměřují jen na jeden styl, u jiných se styly prolínají.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Wres­tling

Salvaje

Jj, je to nacvičené :)

Džuls

Určite áno. Napríklad aj čo chodí tá relácia Raw, tak na začiatku je vždy informácia, kde moderátori hovoria o tom, že je to nacvičené, hrané a že to ľudia nemajú doma skúšať 🙂