Spartaboy

Wolfenstein 3D má pegi omezení stejné jako AOE 1 tedy 12 let. Je to podle vás dobře?

Jak je možné že starý Wolfenstein 3D má pegi 12 stejně jako Age of Empires 1? Nezdá se vám Wolfenstein brutálnější a nebezpečnější než AOE? Děti hrají Doom Eternal? Jak to víte? Museli by mít platební kartu. Nebo všechno nelegálně postahovat a tajit před rodiči.

Odpovědi
ElonMusk

Ano, nevím proč by 12letý nemohl hrát Wolfenstein 3D. A pokud Vás to uklidní, tak děti v dnešní době si spíše zahrají Doom Eternal, než Wolfensteina.