Děkuji za odpověď ohledně ovladače pro usb-flash disk na windows 98.
Má to jeden háček.
Stáhnul jsem a dal na disketu. Dnes jsem chtěl nainstalovat (upozorňuji, že
nejdřív z diskety, pak zkopírováno do počítače tak z počítače a
nakonec i přidat odebrat).
Prostě to nejde. Aplikace provedla neplatný příkaz a bude ukončena.
Tečka, hotovo, konec. Nejde to.
Co s tím je??????
Doplňuji:
Bumbes, dík. Tak to oprav.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Upravil/a: Miroslavst
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5808 dny |
Sledovat
Nahlásit
|

… je to ROZBITÝÝÝ!
Doplňuji:
u Win95–98 se občas stávalo, že při odinstalaci nějakého SW se smazaly
i soubory potřebné pro funkci jiného SW, proto jsem měl zálohovanou
kompletní funkční systémovou knihovnu (C:\WINDOWS\SYSTEM), a kdykoliv jsem
měl podobné problémy tak jsem knihovnu obnovil a většinou to pomohlo.
Upravil/a: Bumbes
|
2Kdo udělil odpovědi palec? annas, Miroslavst
před 5808 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
V dobách dávných jsem měl podobný problém.U mne to vyřešila nejdříve oprava 98 a pak instalace ovladače.Ale i to má svá úskalí,rozhodně ale dát opravu NE novou instalaci!!
| 0 Nominace Nahlásit |
Je tu možnost přeinstalovat Win98 do aktuálního umístění, mělo by to
systém obnovit. Ovladače by měly být většinou funkční – co si
vzpomínám, tak jsem pak musel přeinstalovávat jen DirectX, síťovky, a
někdy zvukovku.
Doufám, že ten USB ovladač je kompatibilní s tvou verzí OS
Je tu možnost přeinstalovat Win98 do aktuálního umístění, mělo by to
systém obnovit. Ovladače by měly být většinou funkční – co si
vzpomínám, tak jsem pak musel přeinstalovávat jen DirectX, síťovky, a
někdy zvukovku.
Douvám, že ten USB ovladač je kompatibilní s tvou verzí OS
| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |