Miroslavst

Windows 98 a USB ovladač a nejde to

Děkuji za odpověď ohledně ovladače pro usb-flash disk na windows 98.
Má to jeden háček.
Stáhnul jsem a dal na disketu. Dnes jsem chtěl nainstalovat (upozorňuji, že nejdřív z diskety, pak zkopírováno do počítače tak z počítače a nakonec i přidat odebrat).
Prostě to nejde. Aplikace provedla neplatný příkaz a bude ukončena.
Tečka, hotovo, konec. Nejde to.
Co s tím je??????
Doplňuji:
Bumbes, dík. Tak to oprav.

Nejlepší odpověď
Bumbes

… je to ROZBITÝÝÝ!
Doplňuji:
u Win95–98 se občas stávalo, že při odinstalaci nějakého SW se smazaly i soubory potřebné pro funkci jiného SW, proto jsem měl zálohovanou kompletní funkční systémovou knihovnu (C:\WINDOWS\SYS­TEM), a kdykoliv jsem měl podobné problémy tak jsem knihovnu obnovil a většinou to pomohlo.

Další odpovědi
9 řemesel

V dobách dávných jsem měl podobný problém.U mne to vyřešila nejdříve oprava 98 a pak instalace ovladače.Ale i to má svá úskalí,rozhodně ale dát opravu NE novou instalaci!!

Bumbes

Je tu možnost přeinstalovat Win98 do aktuálního umístění, mělo by to systém obnovit. Ovladače by měly být většinou funkční – co si vzpomínám, tak jsem pak musel přeinstalovávat jen DirectX, síťovky, a někdy zvukovku.
Doufám, že ten USB ovladač je kompatibilní s tvou verzí OS

Bumbes

Je tu možnost přeinstalovat Win98 do aktuálního umístění, mělo by to systém obnovit. Ovladače by měly být většinou funkční – co si vzpomínám, tak jsem pak musel přeinstalovávat jen DirectX, síťovky, a někdy zvukovku.
Douvám, že ten USB ovladač je kompatibilní s tvou verzí OS