kadli

Vztahuje se lhůta na vrácení zboží i na drobnosti?

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli se lhůta na vrácení zboží vztahuje i na drobnosti, konkrétně jsem si koupil ochranné fólie na mobil(v obchodě), pak jsem zjistil že fólie mi na mobil nepasují, aniž bych porušil obal a rád bych je vrátil. PS Pro uživatele lexx, vy si myslíte že mohu požádat vrácení peněz ikdyž jsem ty fólie koupil v obchodě?

Nejlepší odpověď
Drap

Je jen na rozhodnutí prodávajícího jestli ti zboží vezme zpět, nebo ne. To že jsi koupil zboží, které ti nepasuje neni problém prodávajícího. Zboží ti může vzít zpět, nebo vyměnit, ale jeho povinnost to neni.

Další odpovědi
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vr%C3%A1cen%C3%AD%2­0zbo%C5%BE%C3%AD

lexx

jo