Avatar uživatele
Menous

Vzpomenete si, co jste dělali ten den, kdy čeští hokejisté vyhráli hokejový turnaj století? Je to 25 let od Nagana.

Nemyslím jen ty okamžiky, kdy jsme slavili zlato z olympijských her po výhře na Ruskem, ale obecně, jaký jste měli tenkrát den? Zápas začala v 5:45 ráno našeho času. 🙂 22. února 1998.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kajoch před 432 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Ano, vstávali jsme i se synem, který měl 11 roků. Nějak jsme žili tou atmosférou a věřili našim.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kajoch

Naprosto přesně. Ráno s manželkou a tehdy 10 letým synem jsme zasedli u televize. Neskutečné nervy po celý zápas a neskutečná následná radost z našeho vítězství. Potom už jen euforie v podobě nasednnutí do auta, česká vlajka z okýnka a potom oslavná jízda s mnoha dalšími spoluobčany po našem městě. Troubení, veselí a jízda stále dokola.
Večer pak nějaký alkohol a bujará zábava s přáteli až do noci. Do práce se na druhý den jít nedalo. Nezapomenutelné!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Ne, nevzpomenu si, protože pro mne to byl úplně normální den, já jsem, totiž, poněkud neslavil „zlato z olympijských her po výhře na[d] Ruskem“, to vy, nikoli my, jste „slavili zlato z olympijských her po výhře na[d] Ruskem“, mi to bylo absolutně ukradené, chleba nezlevnil, máslo nezdražilo a méně Somálců hlady taky toho roku nezemřelo. 🙄

Ale vzpomínám si na tu hysterii kolem toho, to ano, to si vzpomínám! 🤦‍♀️🙄🙈🙈🙈

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Asi takhle – do práce jsem NEŠEL (pokud vím, tak nešel skoro NIKDO). Místo toho přišli ráno kámoši (tenkrát jsem měl velkou plazmovku) a sledovali jsme to u mě v obýváku. Rozbil se přitom konferenční stolek (nechtěně, stejně stál za 2 věci – měl skleněnou desku – pitomost zcela NEPRAKTICKÁ!), po vítězství jsme se přidali k vyřvávajícím davům směřujícím do hospod (mimořádně tak časně otevřených) a dál už si to moc nepamatuji. 😉 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Sakra, teď mi dochází, že si ten rozbitý stolek si asi pletu se šampionátem, když Poborský dal toho dloubáka Portugalcům. 😮 Eh, prostě si to už moc nepamatuji. 😉

Avatar uživatele
Menous

Filip: Mrzí mě to za Vás.

Avatar uživatele
Filip84

Menous: Co?

Avatar uživatele
Menous

Že jste to nemohl oslavit dle svých představ.

Avatar uživatele
Filip84

Menous: To jsme si asi špatně rozuměli, já jsem neměl co oslavovat, protože mne hockeyová liga nezajímá ani v nejmenším, jako jakákoli jiná liga, a jako jakýkoli jiný kolektivní sport. Co je na tom k nepochopení?

Avatar uživatele
zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek